Léčebná lázeňská kúra

Pobyt zahrnuje:

 • 14x ubytování v pokoji s vlastním sociálním zařízením, televizí, ledničkou a telefonem 
 • 14x polopenze (snídaně a večeře)
 • 1x konzultace s lázeňským lékařem
 • 1x základní laboratorní vyšetření (močový sediment, glykémie, lipidový soubor)
 • 1x vizita
 • 1x EKG
 • 20x lázeňská procedura
  (nabídka procedur: uhličitá koupel, suchá uhličitá koupel, klasická masáž částečná, perličková koupel, solná jeskyně, střídavá nožní koupel, vířivá lázeň dolních končetin, vířivá lázeň horních končetin, podvodní masáž částečná, parafínový zábal na ruce, cvičení při onemocnění žil, oxygenoterapie, inhalace, plynové injekce, elektroléčba, parafínový zábal - části těla, skupinový léčebný tělocvik, cvičná ergometrie cvičení v bazénu)
  Bonus:
 • vycházka s průvodcem do turisticky atraktivního okolí Konstantinových Lázní
 • hudební večer
 • zdravotnická přednáška 
 • vstup zdarma do bazénu v hotelu Jirásek

Poznámka:

Oběd je možné dokoupit za 170,- Kč. 

Lázeňský poplatek není zahrnutý v ceně a jeho výše je dána platneou vyhláškou obce Konstantinovy Lázně. Hradí se při nástupu na recepci - osvobozeny jsou osoby nevidomé, bezmocné, držitelé ZTP/P, včetně jejich průvodců, osoby mladší 18 let a osoby starší 70 let.

Léčebný program je pouze orientační a bude upraven či schválen po vyšetření lékařem. 

UBYTOVÁNÍ za stejnou cenu je dle volných kapacit možné také v DALŠÍCH LÁZEŇSKÝCH DOMECH:

Lázeňský hotel Jirásek: Budova se 4 jednolůžkovými a 24 dvoulůžkovými pokoji je vybavena recepcí, otevřenou denně od 7 do 19 hodin. K dispozici je restaurace s kavárnou a terasou, rehabilitační bazén a půjčovna jízdních kol a holí pro Nordic Walking. Bezbariérový přístup, výtah a salónek s internetovým Wi-Fi připojením jsou samozřejmostí. Počítač s  pevným připojením na internet se nachází vedle recepce. Hosté ubytovaní v tomto hotelu jsou stravováni přímo v restauraci lázeňského hotelu Jirásek. Parkovací místra jsou bezprostředně vedle hotelu. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí, ledničkou a telefonem. Část pokojů má balkon.

Lázeňský penzion Palacký: Penzion s 16 dvoulůžkovými, nově zrekonstruovanými pokoji, najdete vedle lázeňského hotelu Jirásek. Jeho hosté mají tedy velmi blízko služby recepce, bazén, restauraci a kavárnu. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí, ledničkou, telefonem a wi-fi.

Lázeňský penzion Purkyně: Penzion s 12 dvoulůžkovými, nově zrekonstruovanými pokoji, najdete vedle lázeňského penzionu Palacký. Jeho hosté mají tedy velmi blízko služby recepce, bazén, restauraci a kavárnu lázeňského hotelu Jirásek. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí, ledničkou, telefonem a wifi.

Lázeňský penzion Mánes: Budova s 11 jednolůžkovými a 11 dvoulůžkovými pokoji se nachází velmi blízko centra města a léčebného domu Prusík. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí, ledničkou, telefonem a wi-fi. Parkovat je možné vedle lázeňského domu.

Lázeňský penzion Marie: Penzion s 20 jednolůžkovými a 4 dvoulůžkovými pokoji leží na okraji lázeňského parku, 200 m od léčebného domu Prusík. Jeho součástí je tělocvična, cvičná ergometrie a masérské služby. V této budově se také nachází lázeňská laboratoř. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, televizí, rádiem a telefonem.

Lázeňský penzion Mír: Ubytování v této budově s 8 jednolůžkovými a 5 dvoulůžkovými pokoji je vhodné i pro skupiny. Pokoje jsou bez příslušenství. Společné sprchy a WC. Část pokojů je s balkonem.

Lázeňský penzion Praha: Penzion s 18 jednolůžkovými a 1 dvoulůžkovým pokojem je vhodný pro jednotlivce i skupiny. Pokoje jsou bez příslušenství, sprchy a WC společné. V budově je k dispozici společenská místnost s televizí.