Lázně Jupiter Bechyně

Libušina 188 / Bechyně / Jižní Čechy

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
Lázně Jupiter v jihočeské Bechyni nedaleko Tábora nabízejí komplexní lázeňskou léčbu s osvědčenými lázeňskými procedurami.

UBYTOVÁNÍ
Příjemné ubytování v klidném prostředí (sprcha, WC, TV, radio, telefon, lednička, WIFI). K dispozici jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje Standard, dvoulůžkové pokoje LUX a dvoulůžkové Apartmány.

GASTRONOMIE
Stravování je zajištěno v restauraci nabízející výbornou českou i mezinárodní kuchyni. V letních měsících je k dispozici posezení na terase.

INDIKACE
V lázních Jupiter v Bechyni se léčí nemoci nervové (indikační skupina VI/1-11), nemoci pohybového ústrojí (indikační skupina VII/1-11) a nemoci kožní (indikační skupina X/5)

LÁZEŇSKÉ PROCEDURY
Jupiter Bechyně nabízí osvědčené lázeňské procedury jako např. slatinné, perličkové a přísadové koupele, slatinné, medové i čokoládové zábaly, podvodní, klasické, relaxační, antistresové i aromatické masáže, masáže lávovými kameny a mořskými lasturami, fyzioterapie, mechanoterapie, elektroléčba, parafin, suché uhličité koupele, plynové injekce, ruční i přístrojová lymfodrenáž, plavání a léčebný tělocvik v bazénu, skupinový i individuální léčebný tělocvik, aquaaerobik, finská a parní sauna, solárium, nordic walking jsou doprovázeny lázeňskou stravou sestavenou nutričním terapeutem.