Hotel Panská

T.G. Masaryka 54 / Bechyně / Jižní Čechy

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
Budova hotelu Panská stojí přímo na náměstí krásného jihočeského lázeňského městečka Bechyně. Hotel má dlouholetou tradici, v roce 1998 prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Je součástí Zámeckého resortu Bechyně a potěší vás svou rodinnou atmosférou s osobním přístupem. Je vhodným výchozím bodem pro výlety jak pěší, tak cykloturistické. Na své si přijdou i milovníci rybaření a památek.

UBYTOVÁNÍ
Hotel Panská nabízí ubytování ve 27 útulných pokojích třídy Economy, Standard a Deluxe. Jedno-, dvou- a třílůžkové pokoje a apartmány jsou vybaveny stylovým rustikálním nábytkem, vlastním sociálním zařízením s koupelnou se sprchou a toaletou, TV a miniledničkou. Deluxe pokoje jsou větší, vybavení je modernější a mají výhled na náměstí (pro hosty s lehkým spánkem nabízíme jeden Deluxe pokoj s výhledem na náš vlastní klidný parkovací dvůr).

GASTRONOMIE
Hotelovou restauraci Panská vede od r. 2015 dvojnásobný mistr ČR a člen národního týmu kuchařů a cukrářů ČR Pavel Minář. Se svým týmem pro vás připravuje kvalitní jídla z lokálních, sezonních a vždy čerstvých surovin. Pravidelně se v restauraci pořádají různé gastronomické akce a večery s živou hudbou. Jen zde si můžete pochutnat na vynikající kávě Carraro z malé italské pražírny.

WELLNESS
Masáže: relaxační, aromaterapeutická, lávové kameny, čokoládová, reflexní masáž nohou, skořicový detoxikační peeling, čokoládový peeling, bahenní zábal, kávový peeling
Koupele: rašelinová, detoxikační, aroamterapeutická, perličková
Kosmetika: s kvalitní německou značkou Alcina, která upřednostňuje přírodní účinné látky jako je alantoin, rostlinné oleje a vitaminy

DALŠÍ SLUŽBY
Parkování na uzavřeném dvoře. Domácí zvířátka vítána za 150,- Kč za noc.

OKOLÍ
Malebné lázeňské městečko Bechyně, protknuté historií, naleznete 20 km jižně od Tábora, pouze 1,5 hod. cesty od Prahy a 30 min. od Českých Budějovic. Kromě renesančního zámku, budovy kláštera a kostelů naleznete ve městě několik muzeí. Aktivní nabídku doplňuje možnost vodácké turistiky na řece Lužnici, cyklo a turistické stezky, možnost projížděk na koních na řadě koňských farem, tenis či bowling.