Bellevue hotel Karlov

Na Karlově 97 / Benešov / Střední Čechy

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
Chcete-li prožít příjemné chvíle nedaleko hlavního města Prahy, v blízkosti přírody a kulturních památek, Bellevue hotel Karlov je správná volba. Bellevue hotel Karlov se nachází v historickém centru Benešova na okraji památkově chráněného území Karlov. Hotel disponuje příjemnou zahrádkou, terasou s výhledem na město a prvotřídní restaurací Na Karlově, pobyt si můžete zpříjemnit relaxací v sauně nebo uvolňující masáží. Hotel patří mezi prvotřídní designové hotely Středočeského kraje. Budovy hotelu byly zrekonstruovány v letech 2006 - 2008. Za svůj současný vzhled vděčí dílně architekta Ladislava Lábuse. V roce 2008 hotel Bellevue obdržel prestižní ocenění THE BEST OF REALTY Středočeského kraje.

UBYTOVÁNÍ
V každém pokoji, v jakémkoli z pěti domů, budete překvapeni jeho unikátností a neopakovatelnou nezaměnitelnou atmosférou díky prostorové různorodosti, použití různých materiálů a barevnosti interiéru. Každý pokoj má specifický tvar i charakter, ty v historických objektech jsou vybaveny stylovými repasovanými skříněmi a stoly. Specifickým prvkem stavby je používání materiálů v přírodní povrchové úpravě, kterou nezakrývají nátěry ani výmalba.

Bellevue hotel Karlov nabízí 24 pokojů kategorie Superior a Deluxe, dva rodinné apartmány a jeden luxusní Atelier Suite. Pokoje jsou umístěny ve třech budovách, které jsou navzájem propojeny.

POKOJ SUPERIOR: Všech 20 superior pokojů o rozloze cca 20 m² nabízí hostům kompletní vybavení. Pokoje jsou umístěny ve všech třech budovách a většina z nich má romantický výhled na město. Design všech pokojů je vkusný, stylový a navazuje na celkovou filozofii hotelu - jednoduchost a účelnost ve využití prostoru a harmonické splynutí exteriéru s interiérem. Některé pokoje této kategorie disponují soukromým vstupem na přilehlou zahrádku.
Vybavení pokoje: snídaně formou bufetu v ceně pokoje, minibar se širokou nabídkou nápojů za příplatek, LCD televize se satelitními programy, DVD přehrávač, WIFI, pracovní stůl s telefonem, elektronický trezor, koupelna s vanou, župan, pantofle, vysoušeč vlasů, koupelnová kosmetika L´Occitane, parkování v hotelové garáži nebo u vchodu do hotelu

POKOJ DELUXE: 4 pokoje kategorie Deluxe mají rozlohu cca 25 m². Pokoje se nachází ve všech třech hotelových budovách. Nejčastěji nabízí výhled na město, některé z nich vstup do hotelové zahrady. Tyto pokoje mají King-size postele nebo Twin postele - oddělené postele. Design pokojů je velmi stylový a minimalistický. Některé z těchto pokojů mají vstup na terasu nebo soukromou terasu.
Vybavení pokoje: snídaně formou bufetu v ceně pokoje, láhev minerální vody, láhev vína a pralinky při příjezdu, Nespresso kávovar, 60 minut v privátním wellness, LCD televize se satelitními programy, DVD přehrávač, minibar, koupelnová kosmetika L´Occitane, bezplatné připojení k internetu, pracovní stůl s telefonem, elektronický trezor, župan, pantofle, vysoušeč vlasů, parkování v hotelové garáži nebo u vchodu do hotelu

GASTRONOMIE
Kulinářské speciality šéfkuchaře a jeho týmu si můžete vychutnat v příjemnému prostředí restaurace Na Karlově a na její malebné terase. Vybavení restaurace připomíná kouzelný styl restaurací francouzského venkova. Talentovaný šéfkuchař Michal Kučera se svým týmem vytváří krátké a sezónní menu, které doplňuje o denní nabídku. Restaurace Na Karlově má jasný cíl - dosáhnout gastronomické špičky v České republice. V současné době je restaurace dlouhodobě hodnocena na portále TripAdvisor i svými stálými hosty jako jedna z nejlepších restaurací nejen v Benešově, ale také ve středních Čechách.

Vinný sklep
Vinárna poskytuje další kapacitu pro soukromé oslavy, meetingy, konference a další společenské akce. Rádi vám zajistíme veškeré doprovodné služby - živá hudba, DJ, řízené degustace vín, výzdobu prostoru dle vašeho požadavku k vaší naprosté spokojenosti. Prostor vinárny je multifunkční a díky tomu může být využit jak přes dnes na školení, tak na večer pro soukromou diskotéku. Vinárna může být pronajata i exkluzivně a má kapacitu až 50 osob.

WELLNESS
Finská sauna, masáže

DALŠÍ SLUŽBY
Venkovní stání je k dispozici před hotelem zdarma, hotelová garáž za poplatek 300,- Kč / den.