Wellness hotel Panorama

Češkovice 168 / Blansko / Jižní Morava

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
Rodinný wellness hotel Panorama se nachází v malebné lokalitě zvané Češkovice nedaleko okouzlující přírodní památky Moravského krasu v krásném přírodním prostředí nad městem Blansko. Ohromí vás úžasný panoramatický výhled z hotelových balkonů orientovaných na západ (asi 50 km za dobré viditelnosti). Od hotelu vedou turisticky značené trasy do nedalekého Skalního mlýna v Moravském krasu, k Punkevním jeskyním, k propasti Macocha a na rozhlednu Podvrší.

UBYTOVÁNÍ
PANORAMA CLASSIC NEW jsou dvoulůžkové a třílůžkové pokoje a čtyřlůžková rodinná studia v prvním a druhém patře hotelu s výhledem do údolí nebo do hotelového atria. Převážná většina třílůžkových pokojů má balkony. Na pokoji se nachází digitální LED TV, koupelna se sprchou a toaletou, lednička. V koupelně je fén a skříňka na toaletní potřeby. Na všech pokojích je pevné internetové připojení (kabel k dispozici).
PANORAMA SUPERIOR jsou pokoje s vysokým standardem ubytování. Postele o celkové velikosti 2 x 2 m, lednička, pokojový trezor, pevné intrenetové připojení (kabel k dispozici), digitální LED TV, hezká koupelna se sprchou a především exkluzivní překrásný výhled z balkonů.
Rodinná studia Classic NEW jsou čtyřlůžkové a pětilůžkové pokoje. Jde o dva pokoje, které mají společnou chodbičku, z níž se vychází do hotelové chodby. Ve společné chodbičce je vchod do WC a vchod do koupelny s umyvadlem a sprchou. Pokoje nemají balkon.

Ve všech pokojích je internetové připojení WiFi plus možnost pevného připojení přes kabel.

GASTRONOMIE
V hotelu se nachází nová (2017) klimatizovaná restaurace s Nebeskou terasou s mobilním zasřešením. Kuchařský tým pod vedením šéfkuchaře Luďka Hegera vaří výhradně bez polotovarů a s důrazem na čerstvost, regionální nabídku i zdravotní hlediska. Do jídelníčku zařadili jídla připravovaná metodou pomalého vaření (sous vide), která je možno objednávat do vyprodání, neboť se připravují několik hodin. Nově se restaurace zaměřuje na zpracování čerstvých kuřat. Nabídka kombinuje nová moderní jídla s oblíbenými domácími jídly české kuchyně.
Dále je vám k dispozici bar s tanečním parketem a od května do října je v provozu také obsluhované hotelové atrium s ohništěm.

WELLNESS
Wellness centrum VitaLine: Na ploše 200 m2 se můžete plně oddávat relaxu a nechat hýčkat vaše tělo i duši. Je pro vás připraven bazén se slanou vodou (31°C) a protiproudovým plaváním, whirlpool (36°C) s perličkovou koupelí a hydromasáží, bylinná parní sauna s možností solné inhalace, infrasauna, finská sauna, Kneippova šlapací koupel a solární louka. Součástí nabídky wellness centra je řada balneoprocedur prováděných fyzioterapeutem. Je to lymfodrenáž, rašelinové a voskové zábaly, klasické masáže, masáže lávovými kameny, suché uhličité koupele, masáže na profesionálním vodním vyhřívaném lůžku, voňavé procedury, thalasoterapie a další procedury dle vašeho výběru a nabídky.
Od dubna do října je v provozu dohřívaný venkovní zážitkový bazén se slanou vodou, masážní lavicí, perličkou, chrličem a tobogánkem. Bazén má mobilní zastřešení.

SPORT
Je vám k dispozici tenisový kurt, travnaté víceúčelové hřiště, cvičná tenisová zeď s košem na streetball, ruské kuželky, ping-pong, kulečník, malé fitness a půjčovna horských kol.

DĚTI
Pro děti je hotel doslova rájem. Jsou pro ně připravena houpadla, skluzavky, houpačky, odrážedla, pískoviště, dětské hry a hračky. Po celé letní prázdniny jsou v hotelu organizovány zdarma podvečerní animační programy pro děti i rodiče. U hotelu se nachází rybník a především skvělý zookoutek s oslicí Rozárkou, kozou, ovečkou, králíky a morčaty. Děti i rodiče mohou v létě pomáhat o zvířata pečovat. Hotel je držitelem certifikátu "Baby Friendly Certificate".

DALŠÍ SLUŽBY
Parkování je zajištěno u hotelu zdarma, Wi-Fi internet je zdarma v celém hotelu. V hotelu je prostorný výtah vhodný i pro ZTP, jeden pokoj Superior je bezbariérový. Společenský sál s barem a tanečním parketem.