Hotel Koruna

Pražská 10 / Chlumec nad Cidlinou / Východní Čechy

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
Nově zrekonstruovaný hotel Koruna naleznete pod zahradou zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou. Jeho umístění vybízí k příjemným procházkám zámeckou zahradou nebo k prohlídce samotného zámku s oranžerií. Příznivce turistiky a cykloturistiky potěší velké množství turistických a cyklistických tras v okolí hotelu. V létě můžete navštívit jedno z největších koupališť v České republice nedaleko hotelu.

UBYTOVÁNÍ
Čtyřhvězdičkový hotel nabízí komfortní ubytování ve 13 vkusně zařízených designových pokojích. V hotelu naleznete standardní jedno- až čtyřlůžkové pokoje, studia, apartmá s kuchyňským koutem a speciální zážitkové pokoje, které vás okouzlí jedinečným designem a luxusním vybavením. Všechny pokoje disponují pohodlnými lůžky s těmi nejlepšími matracemi, polštáře si můžete vybrat z připraveného polštářového menu. Součástí všech pokojů je stylová koupelna se sprchovým koutem, v některých pokojích také s vanou. V zážitkovém romantickém pokoji je vana umístěna solitérně přímo v pokoji vedle postele. Nekteré pokoje se pyšní překrásným výhledem do zámeckého parku. Ve všech pokojích naleznete minibar, LCD TV, rychlovarná konvice a telefon.

GASTRONOMIE
Snídaně jsou podávány v hotelu bufetovou formou. Pro obědy, večeře a večerní posezení je k dispozici Zámecká restaurace, která se nachází pár metrů od hotelu, rovněž v těsné blízkosti zámeckého parku. Při vstupu do prostor restaurace-pizzerie váš pohled upoutá rozpálená pec, ve které se připravuje lahodná pizza. Můžete se pohodlně usadit buď v přední části restaurace, v zimní zahradě nebo v klidné části prvního patra a vybírat z pestré nabídky lákavých pokrmů. Pro klidné posezení rodičů je u restaurace umístěno dětské hřiště.

WELLNESS
Pobyt vám zpříjemní hotelová wellness zóna se saunou a vířivkou.

DALŠÍ SLUŽBY
Hotel nabízí vlastní parkování přímo v hotelovém areálu a Wi-Fi internetové připojení.