Hotel Freeshop

Hatě 200 / Chvalovice / Jižní Morava

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
Tříhvězdičkový hotel se nachází 15 km od města Znojma směrem na Vídeň a nabízí pohodlné ubytování, posezení v restauraci, výhodné nákupy ve Free Shopu, možnost vinařské turistiky nebo cyklistiky..

UBYTOVÁNÍ
Hotel nabízí prostorné dvoulůžkové a čtyřlůžkové pokoje s vlastní koupelnou a WC. Celková kapacita je 28 lůžek, s přistýlkami 40 lůžek.

GASTRONOMIE
K hotelu patří útulné posezení v restauraci s vynikající kuchyní. V letních měsících je otevřena terasa. Každý všední den můžete ochutnat vitální obědové menu. Vitální pokrmy jsou připravovány z průmyslově a chemicky neupravených potravin a z vysoce kvalitních rostlinných olejů lisovaných za studena, které se zahřívají pouze do předepsaných teplot a nepřepalují se, z čerstvých a sušených bylinek a čistého koření bez glutamátů a ztužených tuků. Dále jsou vitální pokrmy připravovány bez bílé mouky a jsou v nich použity kvalitní čerstvé potraviny převážně z regionu.

BEAUTY
Kadeřnictví, pedikúra, kosmetika a nehtové studio, masáže, solárium, zubní ordinace.

VÍNO
Znojemsko je vyhlášenou vinařskou oblastí. Milovníci vinařské turistiky mohou navštívit jak privátní vinný sklep hotelu, tak bezpočet vinných sklípků, kde zažijete kouzelnou atmosféru jižní Moravy.

PRO CYKLISTY
V okolí hotelu se nachází několik cyklostezek , které svým převýšením potěší pravé bikery. Rodiny s dětmi a cykloturisté si pak mohou vychutnat cyklostezky vedoucí vinicemi a mezi vinnými sklípky - zde dochází k propojení cykloturistiky s vinařskou turistikou. Kouzelná příroda a atmosféra Znojemska jistě nadchne všechny milovníky kol.

FREE SHOP
Ve Fee Shopu naleznete široký sortiment alkoholických nápojů a tabákových výrobků za velmi výhodné ceny. Jako doplněk je zde velký výběr cukrovinek, nealkoholických nápojů, hraček a keramiky. Svou nákupní vášeň můžete uplatnit také v nedalekém Freeport Fashion Outletu.