Hotel Antonie

Zelená ulice 905 / Frýdlant v Čechách / Severní Čechy

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
Hotel Antonie ve Frýdlantském výběžku uprostřed podmanivě krásné přírody Jizerských hor vás zaujme architekturou moderního funkcionalismu, mimořádným komfortem ubytování a zbrusu novým wellness, fitness a sportovním zázemím. Nový hotel Antonie (výstavba v letech 2010 - 2013) je ojedinělým komplexem co do šíře nabízených služeb. Nabízí ubytovací, kongresové, restaurační, wellness & spa služby a sportovní zázemí pod jednou střechou. Hotel bohatě splňuje mezinárodní klasifikaci **** superior standardu.

UBYTOVÁNÍ
Ubytování je zajištěno ve 23 komfortních, individuálně designovaných pokojích ve standardu 4 hvězdy superior. Celková kapacita hotelu je 46 lůžek. Hotel Antonie má celoplošné bezdrátové pokrytí vysokorychlostním internetem. V pokojích se nachází prostorné dvoulůžko nebo dvě samostatná lůžka, koupelna se s prchovým koutem, lednička-minibar, set na kávu a čaj. U většiny pokojů je zahrada nebo terasa.

GASTRONOMIE
Panoramaticky prosklená restaurace v prvním podlaží hotelu vás dostane krásným výhledem na hřebeny Jizerských hor a frýdlantské údolí s dominantou zámku. Za pěkného počasí si můžete vychutnat posezení na velkorysé restaurační terase. Restaurace si zakládá na odborném garantování nejvyšších hygienických a kulinářských nároků. Tým vede profesionální šéfkuchař s mezinárodní mnohaletou zkušeností. Vždy a u každého jídla je jasné, z jakých zdrojů pochází a z jakých surovin je připravováno. Koncept mezinárodní moderní kuchyně nabízí jak regionální tak sezónní speciality. Restaurace je otevřena celodenně.

WELLNESS
Antonie SPA Concept má řadu prvků klasických římských lázní, jejichž filosofie spočívala v péči o zdraví v úzkém kontaktu člověka s příjemným prostředím spojeným s vodou (Sanus Per Aquam). Římská kultura na vás dýchne z obkladů a dlažeb z pravých kamenných italských mozaik nbeo v originálních římských parních lázních (caldarium) nebo z odpočinkové zóny (respirium). Dále je pro vás připraveno vertikální turbosolárium, finská sauna, infra sauna, whirlpool, plavecký bazén, ochlazovací bazének, venkovní eko koupací jezírko s dvacetimetrovou plaveckou dráhou a pečlivě udržované travnaté odpočinkové plochy. Těšit se můžete také na nejrůznější masáže, koupele a zábaly.

SPORT
Antonie SPORT Concept nabízí multifunkční sportovní sál s pohyblivou dělící přepážkou. Jejím umístěním ve středu sálu vznikají dva evropskou squashovou asociací certifikované squashové kurty, odsunutím přepážky se vytvoří sportovní hala s možností využití jako badmintonové hřiště nebo hřiště na různé míčové hry a společná cvičení jako je jóga, power jóga, aerobic, zumba, pilates. Fitness room je vybaven exkluzivními kardio a posilovacími stroji. V letním období máte možnost využít tenisový kurt s umělou antukou a multifunkční hřiště.

OKOLÍ
Naučná stezka Frýdlantem a jeho okolím vás seznámí nejen s krajinou a jizerskohorskou přírodou, ale i s městem a jeho tisíciletou historií (10km max).