Wellness hotel Pod Kyčmolem

Horní Lomná 140 / Horní Lomná / Severní Morava

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
Wellness hotel Pod Kyčmolem se nachází na klidném místě přímo u lesa v Chráněné krajinné oblasti Beskyd, nedaleko přírodní památky Kyčmol a Národní přírodní rezervace Mionší.

UBYTOVÁNÍ
Horský hotel vám nabízí nadstandardní ubytování převážně v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích či apartmánech s možností přistýlky. Pokoje mají vybavení plně odpovídající čtyřhvězdičkovému standardu a snadné připojení k internetu. Na všech pokojích jsou telefony, LCD televizory, hotelové minibary a trezory. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Pokoje jsou nekuřácké, stejně jako celý hotel.

GASTRONOMIE
Stylová restaurace sladěná s interiéry celého hotelu vás potěší vynikající kuchyní, která klade velký důraz na přípravu veškerých pokrmů z kvalitních surovin.
Na hotelovou restauraci navazuje bar, který vás osloví nejen možností příjemného posezení u dobré kávy, ale i bohatou nabídkou alkoholických a nealkoholických nápojů.
V hotelové pivnici - minipivovaru v Lomné - si můžete pochutnat na vynikajícím pivu z vlastního mini pivovárku. Vaří a čepuje se zde světlý ležák 11°, tmavý ležák 11°, červený ležák 13° speciál a pšeničný ležák 11°sezónní speciál. Také si zde můžete objednat vynikající pokrmy k pivu jako stvořené.

WELLNESS CENTRUM
Bazén s vodotryskem a masážními tryskami, whirlpool, finská sauna, parní bylinková sauna, biosauna (kombinace finské a parní sauny), Kneippův chodník, masáže, kosmetika, manikúra, pedikúra.

Hotelové lázně vám nabízejí dokonalou relaxaci v atmosféře příjemné hudby a podmanivé vůně ve světlech hořících svíček. Můžete vybírat z různých druhů koupelí a je pouze na vás, kterou si zvolíte. Dopřát si můžete kouzelné bylinky, unikátní mořské soli nebo jedinečnou sladovou koupel.

SPORT a jiné aktivity
Dobře vybavené fitnesscentrum (zaměřené především na kardio-zónu), bowling, billiard, úschovna a půjčovna kol a lyží, možnost zapůjčení trekingových holí Nordic Walking a badmintonu.

DALŠÍ SLUŽBY
Wi-Fi po celém hotelu zdarma. Parkování u hotelu zdarma. Bezbariérové prostory včetně wellness.