Konference Park Hotel

Roudničská 730 / Hradec Králové / Východní Čechy

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
Luxusní čtyřhvězdičkový hotel zasazený do prostředí golfového klubu hotel na Park Golfu v Hradci Králové v opakovaně získal ocenění Czech hotel Awards pro nejlepší české hotely.

UBYTOVÁNÍ
Hotel nabízí ubytování v šesti dvoulůžkových pokojích s manželskými postelelemi nebo s oddělenými lůžky. Všechny pokoje jsou kategorie Superior o velikosti 21 m2. Každý pokoj je klimatizován a nabízí krásný výhled na golfové hřiště. Najdete zde moderní koupelnu, do které je vstup přímo z lůžkové části, a také hotelovou televizi.

GASTRONOMIE
Nová restaurace je výjimečná svým úžasným panoramatickým výhledem do okolní přírody a také sortimentem nabízených pokrmů připravených skvělými kuchaři pod vedením šéfkuchaře Petra Lázničky. Hotelová kuchyně si zakládá na čerstvosti a připravuje pokrmy pouze ze surovin od regionálních menších farmářů a pěstitelů.
Za příznivého počasí je vám k dispozici arkádovitá terasa s výhledem na dominantu golfového hřiště, ostrovní jamku. Terasa je před přímými slunečními paprsky kryta markýzou.
Dále je vám k dispozici příjemná kavárna.

GOLF
Golfový areál Park golf je členem golfové federace a nabízí golfové zážitky s příjemným výhledem do okolní přírody. Hřiště má celkem 6 standardních jamek, jejichž délky se pohybují v rozmezí 120 - 340 m. Samozřejmostí je také Driving range - cvičné místo s 8 krytými, 8 otevřenými a 8 travnatými odpališti pro trénink odpalů a Chipping & Putting - tréninkové greeny. Součástí Park golfu je klubovna s recepcí a občerstvením a také party stan, kde můžete posedět nebo se zde schovat za nepříznivého počasí či horkého léta. K dispozici je také prodejna golfových pomůcek a oblečení.
Disc Golf - jeden z nejvíce rozšířených sportů s létajícím talířem. Podoba hry je převzata z golfu, neboť je cílem hry dokončit jamku na co nejméně hodů do koše. Vvybavení ke hře vám hotel ZDARMA zapůjčí, k němu obdržíte scorecard - kartu k zapisování výsledků.

DALŠÍ SLUŽBY
Hotel disponuje parkovištěm, které je zdarma, stejně jako wi-fi připojení v celém objektu.