SkiResort hotel OMNIA

Luční 327 / Janské Lázně / Severní Čechy

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
SkiResort hotel OMNIA**** se na první pohled jeví jako poměrně nenápadná stavba. Tato koncepce má však svoje opodstatnění. Hotel se totiž nachází v srdci Janských Lázní, které jsou součástí Krkonoš, jednoho z pouhých čtyř českých národních parků. Nádherná příroda Krkonoš je neustále ohrožována novými stavbami a turisty z celého světa, kteří jsou na ni právem zvědaví. Bylo proto jasné, že SkiResort hotel OMNIA**** nesmí být dalším zásahem do její krásy. Tak vznikla myšlenka nenápadné stavby, která své hosty okouzlí až po vstupu do jejího interiéru.

UBYTOVÁNÍ
Standardní vybavení všech pokojů: LCD TV, internet (připojení přes datový kabel), minibar, trezor, telefon, koupelna s WC, prostorná šatní skříň

GASTRONOMIE
V restauraci SkiResort hotelu OMNIA**** si můžete vybírat z nabídky české kuchyně v pojetí moderní gastronomie a jídel evropské kuchyně, vychutnáte si samozřejmě také vína, která vhodně doplňují nabízené pokrmy. Při přípravě jídel je kladen velký důraz na čerstvost a kvalitu jednotlivých surovin.
Terasa je v letní sezoně otevřena denně a potěší vás nejen kávou a domácími dezerty, ale i nádherným výhledem do okolních lesů a kopců.
Hotelový Lobby Bar nabízí nápoje a občerstvení po celý den do pozdních nočních hodin. Najdete zde příjemné posezení v prostředí, které je stejně unikátní, jako hotel sám. Je to místo, kam se budete rádi vracet, protože zde se budete bavit. Prostory restaurace jsou nekuřácké, kouření je povoleno pouze na Lobby Baru.

WELLNESS
bazén 10 x 4 m (jehož součástí jsou chrliče vody, dětské brouzdaliště, dětská skluzavka a whirlpool) má teplotu 26 - 28°C, sauna, solárium Ultrasun 7200, masáže (klasické, lávové kameny, čokoládové)

SPORT
Multifunkční hala nabízí prostor pro tenis, nohejbal, volejbal, fotbal a další míčové hry. Dále je možné ji využít pro oslavy, zápasy, soustředění, aerobik, moderní gymnastiku, zumbu atd.

LYŽOVÁNÍ
SkiResort Hotel Omnia**** je součástí SkiResortu Černá hora-Pec a ten skýtá mnoho možností v nabídce aktivit - lyžování a Skipass v resortech Janské Lýzně, Černý Důl, Svoboda nad Úpou, Velká Úpa a Pec pod Sněžkou. Nikde jinde, než ve východních Krkonoších, nemáte šanci vyzkoušet každý den jiný areál. Čeká vás 37 km sjezdových tratí, 24 km sjezdovek s technickým sněhem, 90 km běžeckých tratí, 1x kabinková lanovka, 5x sedačková lanovka, 31x vlek, 3x pojezdový pás. Mezi areály SkiResortu ČERNÁ HORA-PEC je nově možné se pohybovat na lyžích, rolbou i skibusem.

Sáňkařská cesta: 3,5 km dlouhá sáňkařská cesta z Černé hory do Janských Lázních. Sáňkařská cesta po Zvonkové cestě vede místy, kudy se jezdilo na rohačkách již před sto lety. Saně si můžete vypůjčit na dolní stanici kabinkové lanovky Černohorský Express v Janských Lázních.