Star Hotels Benecko

Štěpanická Lhota 46, Benecko / Jilemnice / Severní Čechy

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
*** Star Hotels Benecko naleznete v samém srdci Krkonoš, přímo uprostřed lyžařského a turistického střediska Benecko. Benecko se rozkládá na západním svahu hory Žalý v nadmořské výšce 750 - 1000 m n.m. a je nejvýše položenou obcí v Krkonoších. Bezprostřední okolí hotelu je plné zeleně.

UBYTOVÁNÍ
Hotel nabízí ubytování s celkovou kapacitou 87 lůžek. Jsou pro vás připravené dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje a apartmány (2 ložnice se dvěma a čtyřmi lůžky). Všechny pokoje jsou vybavené vlastním WC, koupelnou se sprchovým koutem, balkonem a TV se satelitem.

GASTRONOMIE
V hotelové restauraci můžete využít stravování polopenzí: snídaně formou bohatých švédských stolů, večeře formou 3-chodového menu. Po celý den si můžete vybírat české i mezinárodní pokrmy z jídelního lístku nebo se osvěžit dobrým pivem Bernard či výborným moravským vínem ze sklepů pana Vajbara. K dispozici máte také krásnou slunnou terasu, která poskytuje příjemný výhled do okolní krajiny. V hotelové restauraci je vám k dispozici bezdrátové připojení WiFi zdarma. Restaurace je nekuřácká.

WELLNESS, SPORT a ZÁBAVA
Pro váš 100% relax můžete v hotelu využít saunu, whirlpool nebo masáže. Dále je k dispozici dětská herna se stolním tenisem, pro milovníky restauračních sportů je připravena kuřácká herna s kulečníkem, stolním fotbálkem a šipkami. Rozlehlá hotelová zahrada vám nabízí posezení, venkovní gril, lehátka na opalování, rodinný bazén, dětské pískoviště, trampolínu, hřiště na Petanque a víceúčelové hřiště (vhodné pro míčové hry, tenis atd.).

DĚTI
Hotel byl oceněn zlatým certifikátem Baby Friendly. Samozřejmostí je milý přístup k vaším dětem, zapůjčení dětské postýlky, židličky nebo přebalovací podložky zdarma. Vaše ratolesti jistě potěší animační program.

OSTATNÍ SLUŽBY
WiFi zdarma v hotelové restauraci. Domácí mazlíčci jsou vítáni.