Hotel Frankův Dvůr

Jemčinská 125 / Jindřichův Hradec IV / Jižní Čechy

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
Hledáte-li místo jako stvořené pro relaxaci uprostřed malebné jihočeské krajiny rybníků a lesů, tak jste ho právě našli. Hotel Frankův Dvůr u Jindřichova Hradce splní veškerá vaše očekávání. Hotel je vzdálený pouhé 2 km od Jindřichova Hradce, umístěný v klidné a ničím nerušené malebné krajině obklopené lesy a rybníky, kde se čerstvým vzduchem line jen zpěv ptáků a navečer kvákání žab. Po dni plném relaxace a wellness prožitků můžete posedět na terase a při sklence vína obdivovat toto kouzelné zákoutí jihočeské přírody. Domů se pak vrátíte s dobrou náladou, osvěženi hlubokým spánkem a obohaceni o spoustu příjemných zážitků.

UBYTOVÁNÍ
Hotel Frankův Dvůr nabízí pestrý výběr různých možností ubytování. Všechny pokoje jsou prostorné, světlé, s krásným výhledem na okolní krajinu. Samozřejmostí jsou ručníky, fén, šampony a další kosmetické potřeby.

K dispozici jsou dvoulůžkové i jednolůžkové pokoje a dále 10 mezonetových pokojů, kde jsou vždy 2 pevná lůžka a 1, 2 nebo dokonce 3 přistýlky v podobě rozkládacího gauče nebo křesla. V koupelnách jsou prostorné moderní sprchové boxy (některé mají i hydromasážní vanu) a sociální zařízení.

Další možností je tzv. bungalov, což je samostatně umístěná část hotelu, kde jsou k dispozici dvě ložnice a navíc prostorný obývací pokoj a kuchyňka. Součástí je koupelna se sociálním zařízením a před vchodem do bungalovu se nachází příjemné posezení s výhledem na rybník.

Pro chvíle romantiky jsou určené luxusní pokoje (Císařský a Prezidentský), které jsou vybaveny hydromasážními vanami, nebo Královský apartmán.

Všechny pokoje s výjimkou bungalovu jsou přístupné pouze po schodišti.

GASTRONOMIE
Hotel Frankův Dvůr má dvě samostatné restaurace A la carte, klasickou restauraci s letní terasou a snídaňovou hotelovou restauraci. Domácí atmosféru celého hotelového zařízení dotváří tradiční česká kuchyně s vynikajícími pokrmy jako od babičky. Tradiční jídla jsou připravována z čerstvých surovin od místních farmářů a dodavatelů a dobře zapadají do prostředí hotelu, který vznikl na místě bývalého statku. Protože však v restauraci Frankův Dvůr vaří kuchaři, kteří sledují trendy dnešní doby, je tradiční česká kuchyně odlehčená, s použitím nových úprav při vaření. Pivaři, točí tady Bernard, a to hned několik druhů. Milovníci vína pak mohou vybírat z obsáhlého vinného lístku, který nabízí převážně osvědčená vína od moravských a francouzských vinařů, spíše těch menších a neomšelých, doplněných víny z Itálie a Španělska.

WELLNESS
K dispozici je bazén s mořskou vodou a podmanivým večerním osvětlením, whirlpool s hydroterapeutickou masáží, sauna s polohovacími lavicemi, solárium, různé druhy masáží a kosmetické ošetření.

AKTIVITY
V areálu hotelu: půjčovna kol, rybaření v hotelových rybnících, minigolf, hřiště pro míčové hry, stolní tenis, aquazorbing (netradiční adrenalinový zážitek v průhledné plastové kouli o průměru 2 metry, umístěné na vodní hladině)
Nedaleko hotelu: vyjížďky na koních, čtyřkolky, vyhlídkový let, let balonem, lovecké aktivity, paintball, pevnost Boyard ve zřícenině hradu Landštejn

DALŠÍ INFORMACE
Hotel Frankův Dvůr získal prestižní ocenění Hotel roku 2013 za region Jihočeský kraj.