Spa hotel Thermal

I.P. Pavlova 2001/11 / Karlovy Vary / Západní Čechy

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
Karlovy Vary, největší a nejproslulejší lázeňské město v České republice, jsou známé po celém světě jedinečnými horkými minerálními prameny, jejichž význam se ani v dnešní době moderní medicíny nezměnil. Moderní čtyřhvězdičkový hotel s jedinečnou architekturou je umístěn v samém srdci Karlových Varů. Leží na okraji lázeňské zóny, nedaleko sadů Antonína Dvořáka a kolonád s léčivými prameny.

UBYTOVÁNÍ
SPA HOTEL THERMAL**** nabízí komfortní ubytování ve 273 elegantně zařízených pokojích a apartmánech. Pokoje s balkóny skýtají úchvatný výhled na lázeňskou část města. Pokoje s francouzskými okny nabízejí nádherný pohled do parku. Prostorné a moderní hotelové pokoje jsou vybavené všemi nezbytnostmi pro váš příjemný a nezapomenutelný pobyt. Hotel má 3 pokoje pro handicapované a na vyžádání také pokoje se spojovacími dveřmi. Ve všech pokojích je k dispozici župan a pantofle.
Pokoj Comfort je vybaven koupelnou s vanou, vysoušečem vlasů, make-up / stolním zrcadlem a froté setem, kosmetikou, samostatným WC téměř ve všech pokojích, regulací teploty termostatem, minibarem, vlastním trezorem, HDTV a informativní příručkou, pracovním stolem, telefonem a Wi-FI. Pokoje s výhledem do parku mají francouzský balkón, pokoje s výhledem na město mají soukromý balkón s nábytkem.
Pokoje Superior navíc nabízí 2 láhve vody denně, vyhrazené místo v restauraci, francouzskou kosmetiku, dárek na uvítanou a early check-in / late check-out (jen v případě volných kapacit a tento požadavek musí být zadán již při rezervaci, později není možné nárokovat).
Suites: Pohodlné apartmá má obývací pokoj, 2 ložnice, francouzský balkón, koupelnu s vanou, vysoušeč vlasů, make-up / stolní zrcadlo, froté set a kosmetiku, osobní váhu, samostatné WC, regulaci teploty termostatem v pokoji, minibar, soukromý trezor, 2x HDTV a informativní příručku, prostorný pracovní prostor, telefon a i-Fi zdarma.

GASTRONOMIE
Snídaně, obědy a večeře jsou servírovány v hotelové restauraci formou výběru z bufetových stolů. Zrekonstruovaná restaurace byla otevřena v dubnu 2014. Část restaurace prochází do prostorné terasy s výhledem do centra Karlových Varů. Terasa nabízí široký výběr nápojů, koktejlů a lehkého občerstvení. Můžete ochutnat dezerty, nápoje, koktejly a čerstvě mletou kávu. Vedle hotelové recepce je k dispozici FILM CAFÉ s úžasným výhledem na promenádu a s nabídkou teplých a studených nápojů a lehkého občerstvení.

BALNEO WELLNESS CENTRUM
Nové, moderní a rozlehlé Balneo Wellness Centrum nabízí vnitřní bazén, vířivou vanu whirlpool, fitness, Kneippův chodník, suchou finskou saunu, parní saunu, infrasaunu, solnou jeskyni a širokou škálu masáží. Lázeňská léčba je zaměřena na onemocnění zažívacího traktu, nemoci z poruch látkové výměny a onemocnění pohybového aparátu. V nabídce je vodoléčba, elektroléčba, masáže, pohybová terapie a další procedury. Za významný příspěvek k rozšíření lázeňské léčebně rehabilitační péče byla hotelu udělena cena Sdružením léčebných lázní v Karlových Varech za rok 2012.

DALŠÍ SLUŽBY
320 parkovacích míst na parkovišti a v podzemních garážích, kadeřnictví, pedikúra, manikúra, boutique, půjčování aut (Europcar), kasino, masáže a fitness.
Hotelový komplex disponuje jedním z největších kongresových center v západních Čechách. Celková kapacita přesahuje 2000 konferenčních míst.
Hotel nabízí pouze nekuřácké pokoje, pro kuřáky je k dispozici kuřácký salonek.