Hotel Komorní hůrka

Komorní Dvůr 45 / Komorní Dvůr / Západní Čechy

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
Wellness hotel Komorní hůrka s lázeňským balneoprovozem se nachází v těsné blízkosti Františkových Lázní, nedaleko historického města Chebu. Můžete se nechat okouzlit magickou přírodou kolem nejmladšího vyhaslého vulkánu ve střední Evropě, na jehož úpatí hotel stojí a nese jeho jméno. Společně s příjemnou atmosférou a vysokou úrovní poskytovaných služeb hotel nabízí služby recepce (trezor), směnárny, stylové restaurace, letní terasy a možnost zapůjčení županu.

UBYTOVÁNÍ
Hotel nabízí vysoký standard moderního ubytování. V hotelu jsou vám k dispozici prostorné pokoje vybavené elegantním stylovým nábytkem s ohledem na maximální komfort. Pokoje jsou vybaveny bezpečnostním zámkovým systémem se záznamem přístupu, elegantní koupelnou se sprchovým koutem (čtyři pokoje s vanou), umyvadlem, WC a fénem, TV-SAT, rádiem, telefonem s přímou volbou, bezplatným internetovým připojením, minitrezorem a minibarem.

GASTRONOMIE
Restaurace se stylovou atmosférou odrážející historii místa nabízí výběr jídel z české i mezinárodní kuchyně a nese punc vysoké kulinářské kvality. Hotel Komorní hůrka je jedním z mála gastro zařízení v ČR, které jsou zařazeny do programu Czech specials, což znamená, že trvale nabízí jídla původní české kuchyně. Kvalita této nabídky je ověřována příslušnými inspektory. Od jara do podzimu je otevřena letní terasa s jedinečným výhledem do krajiny.

WELLNESS
Vyhřívaný bazén vybavený masážními tryskami, vířivou lavicí a protiproudem, whirlpool, finská sauna, parní lázeň s vonnou párou, bylinková sauna s vůní vybraných bylinek, sprchový kout s tropickým deštěm a masážními tryskami.

BALNEO CENTRUM
Hotel Komorní hůrka je plnohodnotné nestátní lázeňské zařízení. Balneo Centrum je plně vybavené pro rehabilitaci a rekonvalescenci zejména pohybového aparátu, srdečních a cévních onemocnění. Je zde speciální zařízení pro perličkové, uhličité, galvanické, vířivé, sedativní a rašelinové koupele a také podvodní masáže, ale i celá řada dalších léčebných a uvolňujících procedur: klasické i speciální masáže, slatinné a plynové zábaly, diadynamic, plynové injekce, laser, elektroléčba, ultrazvuk a kosmetika. Balneo Centrum vedou zkušení odborní lékaři a tým zdravotních a rehabilitačních sester.

AKTIVITY
Hotelové víceúčelové hřiště pro tenis, volejbal a nohejbal, turistika, cyklotrasy, jízda na koních (1 km od hotelu), nordic walking, půjčovna čtyřkolek (1 km od hotelu), půjčovna lodí a motorových člunů (1,5 km od hotelu), půjčovna motokár na motokárové dráze (9 km od hotelu), rybaření (200 m od hotelu).

DALŠÍ SLUŽBY
K dispozici je bezpečné parkoviště. Hotelový minibus třikrát denně jezdí zdarma do centra Františkových Lázní.