Hotel La Fresca

Velké náměstí 109/55 / Kroměříž / Východní Morava

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
La Fresca je nový, citlivě zrekonstruovaný hotel situovaný přímo v srdci Kroměříže s přímým výhledem na komplex Arcibiskupského zámku se zahradami, který byl v roce 1998 zapsán na seznam světového kulturního dědictví Unesco. Hotel si i po rekonstrukci zachoval svou historickou renesanční podobu, a proto nabízí dokonalé spojení romantické historické atmosféry a moderního komfortu.

UBYTOVÁNÍ
Hotel nabízí 27 lůžek v romantických pokojích a apartmánech, které splňují veškeré standardy **** kategorie. Kromě stylového a komfortního secesního nábytku a původních prvků interiéru nabízí bezbariérový přístup do všech pokojů, výtah, pohodlné ergonomické matrace, WiFi v hotelu (včetně pokojů) zdarma a samozřejmostí je i klimatizace. V pokojích jsou zachovány původní interierové prvky.
Vybavení pokojů: CD přehrávač, Internet, kabelová TV, satelit, koupelna s vanou nebo se sprchou, WC, lednice, minibar, počítač k zapůjčení, telefon, trezor.

GASTRONOMIE
Tým kuchařů restaurace La Fresca představuje tradiční pokrmy českého kulinářského umění z konce 19. století inspirovaného mistrovsky vypracovanými postupy našich předků. Kuchyně je otevřená. Chody jsou aktuálně obměňovány podle sezóny a nabídky místních pěstitelů a farem. Ke každému jídlu si můžete dopřát vynikající víno z moravských vinic. Restaurace je nekuřácká. Restaurace La Fresca je držitel certifikátu Czech Specials.