Spa Resort Lednice

Břeclavská 781 / Lednice / Jižní Morava

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
Spa Resort Lázně Lednice **** se nachází uprostřed překrásné přírody jižní Moravy v těsné blízkosti Lednicko-Valtického areálu, který je rájem historických památek UNESCO. Díky jedinečnému umístění hotelu přímo u lázeňské kolonády máte Lednický zámek s největším zámeckým parkem v Evropě jako na dlani.
Hotel se skládá ze tří samostatných, vzájemně propojených budov a nově postaveného wellness centra s bazénem. Dvě ubytovací budovy jsou orientovány do vnitřního atria se zahradní úpravou. Třetí je vstupní budovou s recepcí, restaurací se zimní zahradou, konferenční místností, balneoprovozem a vyhlídkovou terasou.

UBYTOVÁNÍ
Prostorné pokoje jsou moderně a komfortně zařízeny designovým nábytkem. Pro pohodlný, zdravý a ničím nerušený spánek jsou pro vás na všech lůžkách přichystány zdravotní matrace a antialergické lůžkoviny. Hotel nabízí ubytování ve 3 jednolůžkových (26 m2) a 40 dvoulůžkových pokojích (30 m2, 2 pokoje jsou bezbariérové), 3 apartmánech (34 m2 - oddělená ložnice a pokoj) a luxusním Knížecím apartmánu (60 m2 - unikátní prostorný apartmán s prosklenou koupelnou a krbem). Pokoje jsou vybaveny LCD televizí, minibarem, bezdrátovým připojením k internetu, balkonem, vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem nebo vanou a bezpečnostní schránkou.

GASTRONOMIE
Skladba pokrmů v hotelové restauraci a jejich celková kompozice vychází z moderní světové a české kuchyně s důrazem na příjemný chuťový zážitek i na zdraví. Používány jsou výhradně lokální čerstvé suroviny tak, aby pobyt v restauraci ve vás zanechal opravdové gurmánské zážitky. V letním počasí vás potěší venkovní zahrádka s výhledem na lázeňskou kolonádu s fontánou.

WELLNESS
Unikátní bazén, který je vyroben z nerezové oceli, využívá vodu z přírodního léčivého zdroje, kterým je jodobromová voda. Její původ je v období mladších třetihor, která se pro lázeňskou léčbu čerpá z hloubky 1250 m. Součástí Wellness centra je také špičková Infrasauna Physiotherm s ochlazovnou. Bazén s privátní infrasaunou je otevřen denně od 7:30 do 19:30 a je určen pouze pro hotelové hosty.

LÁZNĚ A BALNEO
Obec Lednice získala lázeňský statut teprve v roce 2009, jedná se tak o nejmladší lázně v České republice. Základem léčebných zdrojů lednických lázní je jodobromová voda, která je svým obsahem jódu jednou z nejkvalitnějších svého druhu v Evropě. Spa Resort Lázně Lednice **** jako jediný v Lednici disponuje vlastním léčebným pramenem jodobromové vody. Pramen je pro svůj léčivý účinek využíván při léčbě cévních nemocí, neurologických problémech, při chorobách pohybového systému, revmatických chorobách, gynekologických potížích, stavech po popáleninách a při léčbě osteoporózy. Má výrazné celkové analgetické, protizánětlivé a lokální hojivé účinky.
Hotelový balneoprovoz se zaměřuje především na léčbu pohybového ústrojí a gynekologických problémů, proto zde lze nalézt mnoho léčebných a relaxačních wellness procedur, jako je například vodoléčba, masáže, koupele, elektroléčba, fyzioterapie či zábaly.

DALŠÍ SLUŽBY
Celý hotel je nekuřácký. Samozřejmostí je vlastní uzavřené parkoviště v areálu hotelu a bezdrátové připojení k internetu v celém komplexu hotelu.