Horský hotel Kopřivná pod Pradědem

Malá Morávka 122 / Malá Morávka / Střední Morava

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
Horský hotel Kopřivná je situován v malebném údolí přítoku řeky Moravice na úpatí nejvyšší hory Jeseníků Praděd v nadmořské výšce 740 m. Obklopeni nádhernými lesy nejčistších českých hor zapomenete na každodenní shon a necháte se unášet jedinečností tohoto místa. V jakémkoli ročním období zde naleznete spoustu možností relaxace i sportovní vyžití pro celou rodinu.

UBYTOVÁNÍ
Horský hotel Kopřivná nabízí ubytování v designových apartmánech a pokojích se všemi hotelovými službami.

Dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje Klasik: koupelna se sprchou, WC, telefon s přímou volbou, LCD televize, bezplatné připojení WiFi

Moderní designové dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje Superior: koupelna se sprchou, WC a vysoušečem vlasů, telefon s přímou volbou, LCD televize, bezplatné připojení WiFi, varná konvice, minibar

Moderní designové dvoulůžkové pokoje Superior Plus: koupelna s vanou, WC a vysoušečem vlasů, telefon s přímou volbou, LCD televize, bezplatné připojení WiFi, varná konvice, minibar

GASTRONOMIE
Restaurace Kopřivná je chloubou celého hotelu. Výjimečné prostředí, ochotná profesionální obsluha a vždycky vynikající jídlo, to je Kopřivná. Mistr kuchař Jan Doležel přetváří ty nejlepší suroviny z Jeseníků v kulinářské zážitky české kuchyně v klasické i současné úpravě.

Bar Kopřivná je součástí restaurace a získá si vás nejen širokou nabídkou, ale také svým stylovým designem a výhledem z prosklené části a venkovní terasy do údolí Jeseníků a na Ski areál.

WELLNESS
Neexistuje nic lepšího než zasloužený relax ve vyhřátém wellness se skvostným výhledem na okolní krajinu kombinovaný s neopakovatelným zážitkem venkovních lázní v přírodě na čistém vzduchu a masážemi od hotelových profesionálů.
K vašemu naprostému uvolnění těla a mysli můžete naplno užívat termální bazén s protiproudem a horkou vířivku na venkovní terase. Přírodně laděný interiér vám poskytne finskou saunu, bio saunu i odpočívárnu s krbem. Pro unavené nožky se zde nachází Kneippův chodník, tedy vodoléčebná kúra, která podporuje lymfatický a nervový systém. V letní sezóně doplňují nabídku relaxace také vyhřívané venkovní bazény se skluzavkou a masážními tryskami na hlavní terase hotelu.

SPORT

SKI AREÁL Kopřivná je provozovatelem nejdelší sjezdovky (délka trati 1350 m) a nejnovější 4-sedačkové lanovky ze všech středisek sjednocených do jednotného odbavovacího systému, který v údolí Pod Pradědem sdružuje šest areálů se sedačkovými lanovkami a zhruba desítkou lyžařských vleků. Můžete si užít neopakovatelnou atmosféru luxusního horského lyžování a zimních radovánek se vším, co k tomu patří, navíc v památkově a přírodně chráněné zóně s nejčistším vzduchem ve střední Evropě.

FUNPARK Kopřivná pod Pradědem je zábavně-relaxační centrum pro malé i velké, rekreační sportovce i pro vyznavače adrenalinu. Nabízí zábavu a pohyb v letním i zimním období. Nalznete zde big air bag, summertubing, horské kolobky / buginy, lezecké stěny, trampolíny, skákací hrad, painball arénu nebo beach volleyball.

BIKEPARK: Ve spolupráci s Lesy ČR resort Kopřivná pečuje o bikepark, který nabízí 4 tratě o celkové délce 12 km. Tratě jsou sjízdné pro nejmenší i pro nestárnoucí. Zažijte pořádnou dávku adrenalinu na náročných trasách nebo si vychutnejte rodinný výlet v srdci Jeseníků na vyjížďkových nenáročných stezkách. Kola si můžete zapůjčit v hoterlové půjčovně kol, kde si ten správný stroj najdou dospělí i děti.

DALŠÍ SLUŽBY
Bezplatné parkování na hotelovém parkovišti, které je střeženo kamerovým systémem se záznamem.