Gourmet Hotel Villa Patriot

Dusíkova 62 / Mariánské Lázně / Západní Čechy

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
Pro ubytování v Mariánských Lázních je hotel exkluzivní svou polohou, vybavením a službami, které vám poskytne nebo zprostředkuje. Gourmet Hotel Villa PATRIOT je útulný romantický hotel umístěný přímo v centru města, ale přesto v parku. Jeho největší předností je Gurmánská Restaurace.

UBYTOVÁNÍ
Hotel nabízí 14 komfortně zařízených pokojů s LCD TV (130 programů), koupelnou s wc, internetovým připojením, psacím stolem, kufr boxem, trezorem a dalším komfortním vybavením. Dále je k dispozici 1 apartmán, ve kterém se nachází obývací pokoj s LCD TV (130 programů, USB připojení, DVD), lednička, 2 ložnice (každá s LCD TV), 1 koupelna se sprchovým koutem a 1 koupelna s vířivkou a sprchovým koutem.

GASTRONOMIE
Gourmet Restaurant Villa Patriot získal certifikát CZECH SPECIALS, což znamená, že nabízí české speciality z těch nejkvalitnějších surovin v luxusním prostředí s profesionální obsluhou. Zážitková gastronomie je největší předností Gourmet Restaurantu. Potěší vás pestrá nabídka jídel připravených z nejkvalitnějších surovin podávaných v moderním interiéru se starobylými klenbami, na luxusním skle a porcelánu. Gurmánská kuchyně na mezinárodní úrovni nabízí tradiční jídla v moderním podání, regionální suroviny, ryby, zvěřinu, české speciality a velký výběr těch nejkvalitnějších vín. Součástí restaurace je také nekuřácký salonek a pro venkovní posezení terasa s příjemným výhledem na mariánskolázeňské historické centrum.

DALŠÍ SLUŽBY
Parkoviště je zdarma přímo u hotelu.

SLUŽBY, které pro vás HOTEL ZAJISTÍ
Taxi, transfer, autopůjčovnu, garáže za poplatek 100 m od hotelu, výlety pro jednotlivce i skupinky, průvodce městem, hlídání dětí, sekretářské služby, kopírování, fax, praní prádla, vstupenky na veškeré kulturní, společenské i sportovní akce, kadeřníka, kosmetiku, manikúru a pedikúru, masáže, léčení, hrací časy na golfovém hřišti.