Orea Spa Hotel Palace Zvon

Hlavní třída 68/6 / Mariánské Lázně / Západní Čechy

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
Nejen milovníky historie a kulturního života upoutá krásný secesní hotel z 19. století ležící v samém centru světoznámých Mariánských Lázní. Orea Spa Hotel Palace Zvon s kapacitou 126 pokojů se nachází v těsné blízkosti kolonády se Zpívající fontánou. Současná podoba hotelového komplexu vznikla citlivým propojením a rekonstrukcí hotelů Palace a Zvon v roce 2006. Hotelové služby jsou zde poskytovány již od roku 1834 a mezi významné klienty patřili J. W. Goethe, T. G. Masaryk, T. A. Edison a mnoho dalších.

UBYTOVÁNÍ
Resort nabízí ubytování ve 126 komfortních pokojích. Část pokojů skýtá výhled na lázeňskou kolonádu, pobyt vám několikrát denně zpříjemní líbezné tóny Zpívající fontány. Pokoje jsou vybaveny stylovým italským nábytkem, satelitní televizí, telefonem s přímou volbou, trezorem, minibarem, bezplatným Wi-fi připojením a koupelnou se sprchovým koutem či vanou, toaletou, fénem a županem. V rodinném či suitovém pokoji je pro vás při příjezdu připravena minerální voda a využít můžete kávového / čajového setu s rychlovarnou konvicí.

GASTRONOMIE
Kulinářské umění hotelového šéfkuchaře a jeho týmu můžete vychutnávat v hotelových restauracích nebo na letní terase, odkud se vám skýtá krásný výhled na mariánskolázeňskou kolonádu se Zpívající fontánou. Restaurace Palace s letní terasou nabízí tradiční české a mezinárodní pokrmy a la carte. All day breakfast. Ze široké nabídky ve formě bufetu si můžete vybrat ve stylových restauracích Zvon a Ludvík XIV, ke které náleží též letní terasa.
Chloubou hotelu je vyhlášená kavárna Opera, která si již po dvě století zachovává svůj styl a jedinečnou atmosféru. Mezi její nejvýznamnější návštěvníky patřil anglický král Edward VII. a František Josef I., kteří se zde setkali v srpnu roku 1908 po koncertě vídeňské operní pěvkyně. V současné době si zde můžete posedět nad sklenkou lahodného vína a večer si zatančit při živé hudbě.

SPA & WELLNESS
Nechte se hýčkat v hotelovém spa & wellness centru s širokou nabídkou léčebně rehabilitačních a relaxačních programů. Využít můžete bazén s protiproudem, masážními tryskami a světly nebo římské lázně se saunou a parní lázní či infrasaunu. Rozměry bazénu jsou 5x 6 m, teplota vody se pohybuje okolo 29°C. Hostům je také k dispozici bar s nealkoholickými a alkoholickými nápoji. V dopoledních hodinách zde probíhají skupinová nebo individuální cvičení v bazénu.

BALNEO
Svěřte se do péče zkušených terapeutů a využijte bohatou nabídku masáží (zklidňující, povzbudivá, reflexní, aromatická, lymfatická...), zábaly (rašelinový, voskový, parafinový, Lavaterm), plynové obálky a injekce, inhalace a oxygenoterapii, koupele (perličková, uhličitá, aromatická, podvodní) a pitnou kúru (jedná se o studené železnaté kyselky, k pitným kúrám se využívá zejména 6 hlavních pramenů: Křížový, Rudolfův, Karolinin, Lesní, Ambrožův a Ferdinandův).

DALŠÍ SLUŽBY
Možnost parkování v blízkém hlídaném parkovacím domě. WiFi je k dispozici zdarma v celém hotelu. Všechny pokoje jsou nekuřácké.