Orea Spa Hotel Bohemia

Hlavní třída 100/40 / Mariánské Lázně / Západní Čechy

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
Orea Spa Hotel Bohemia naleznete uprostřed Hlavní třídy, 300 m od lázeňské kolonády se Zpívající fontánou a léčivými prameny. Nejen díky své poloze se stal již od svého založení jedním z nejvyhledávanějších hotelů v lázeňském centru Mariánských Lázní, historická budova Orea Spa Hotelu Bohemia dodnes dýchá pravou lázeňskou atmosférou. Kromě komfortního ubytování vás Orea Spa Hotel Bohemia potěší komplexní nabídkou léčebných a wellness pobytů s unikátním využitím místních přírodních léčivých zdrojů.

UBYTOVÁNÍ
Orea Spa Hotel Bohemia nabízí ubytování v 76 komfortních pokojích se 142 lůžky. Všechny pokoje (Superior) jsou vybaveny satelitní televizí, Wi-Fi připojením zdarma, telefonem, trezorem a minibarem. Koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem nebo vanou, toaletou a fénem. Hostům je po celou dobu pobytu k dispozici župan. Ve vyšší kategorii pokojů (DeLuxe, Suite) jsou k dispozici navíc pantofle, čajový / kávový set s rychlovarnou konvicí a minerální voda.

GARSTRONOMIE
Stylová restaurace Knížecí Dvůr se významně podílí na úspěšnosti léčby. V příjemném prostředí si můžete vychutnat pokrmy české i mezinárodní kuchyně, které jsou připravovány šetrnými postupy, aby byla zachována chuť a důležité vitamíny surovin.

WELLNESS A BALNEO
Hoteloví hosté si mohou dopřát některou z bohaté škály wellness či léčebných procedur ve zrekonstruovaném relaxačně rehabilitačním centru s využitím přírodních léčivých zdrojů. Chemické složení pramenů umožňuje léčbu širokého spektra onemocnění. V nabídce jsou klasické i aroma masáže, perličkové koupele, reflexní a podvodní masáže, inhalace, parafín, elektroléčba, plynové obálky, injekce a mnoho dalších léčebných procedur. Zarelaxovat si můžete v sauně či soláriu.

DALŠÍ SLUŽBY
Parkování je možné na parkovišti v areálu hotelu. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení zdarma ve všech prostorách hotelu.