Hotel San Remo

Zeyerova 161 / Mariánské Lázně / Západní Čechy

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
Poznejte Spa hotel San Remo, mariánskolázeňskou oázu klidu a pohody. Nevelký hotel s rodinnou atmosférou se nachází v klidné části Mariánských Lázní, asi 20 minut chůze od hlavní kolonády s okouzlující Zpívající fontánou. Hotel se může pochlubit dvěma vlastními unikátními minerálními prameny - Edward VII. & Augustin, které si natočíte do pohárku přímo v hotelu! K hotelu patří vlastní zahrádka s jezírkem a altánkem, kde zapomenete na všední starosti a necháte čas jen tak příjemně plynout.

UBYTOVÁNÍ
V hotelu San Remo Vás čekají útulně zařízené jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Pokoje v nové části hotelu (budova Biarritz) jsou kompletně zrekonstruované (na fotkách pokoje se zeleným kobercem). Pokoje ve staré části hotelu (budova San Remo) mají jednodušší vybavení, jsou ale o něco prostornější (na fotkách pokoje s růžovým kobercem). V obou částech hotelu je k dispozici bezplatné internetové připojení (WiFi). Pro handicapované je k dispozici bezbariérový pokoj, rodiny s dětmi mohou využít vzájemně propojené pokoje. Všechny pokje jsou nekuřácké.

GASTRONOMIE
Hotelová restaurace nabízí výběr minutkových jídel, pohárů a zákusků. V případě pěkného počasí můžete využít posezení na přilehlé letní terase. Snídaně probíhají formou bufetu s koutkem zdravé výživy, večeře jsou také v bufetové formě. V případě plné penze si oběd vyberete z obědového menu.

Hotel nabízí možnost dietního stravování. Při závažných onemocněních (selhávání ledvin, resekce žaludku) či jiných specifických požadavcích na dietní stravování bude na základě konzultace s hotelovým lékařem sestaven speciální jídelníček (stravování formou servírovaného menu). Požadavek na dietní stravování je nutné hlásit předem, tj. při objednávce pobytu.

WELLNESS
Relaxační centrum zahrnuje bazén s protiproudem a masážním vodopádem, saunu a whirlpool.

Pro uvolnění těla i mysli si můžete dopřát nejrůznější druhy masáží: masáž horkou čokoládou, Thajská masáž (rodilé Thajky), masáž horkými lávovými kameny, Ba Guan Aroma Symphony, bambusová masáž, detoxikační medová masáž, havajská masáž Lomi-Lomi

Wellness procedury: Thalmarin, luxusní kašmírovo-hedvábné ošetření těla, medovo-mléčný zábal, anticelulitidní zábal, přístrojová a manuální lymfodrenáž

INDIKACE
V Mariánských Lázních a jejich okolí se nachází přibližně 100 pramenů, z nichž 43 se využívá na léčebné účely. Složení pramenů a jejich použití je velmi pestré, proto se v Mariánských Lázních léčí celá řada nemocí, k nimž patří: nemoci ledvin a močových cest, nemoci dýchacího ústrojí, nemoci pohybového ústrojí, metabolická onemocnění, onkologická onemocnění, gynekologická onemocnění

PŘÍRODNÍ LÉČIVÉ ZDROJE
Léčivé prameny vyvěrající v Mariánských Lázních jsou studené kyselky, jejichž teplota kolísá mezi 7 a 10 stupni Celsia. Skutečnost, že složením velmi rozdílné prameny vyvěrají na malém území, dokonce často těsně vedle sebe, je balneologickou raritou. Výrazná rozdílnost v chemickém složení pramenů umožňuje již samotnou pitnou léčbou pozitivně ovlivnit celou řadu nemocí různých orgánů. Množství vody ordinované pro pitnou kúru se pohybuje podle diagnózy a stavu pacienta - zpravidla 3/4 litru denně. Minerální prameny se užívají také k inhalacím a k minerálním koupelím. Koupele snižují krevní tlak, zlepšují činnost srdce i ledvin, zlepšují prokrvení mozku a dolních končetin. K nejznámějším mariánskolázeňským pramenům patří: Rudolfův, Karolinin, Lesní, Křížový, Ferdinandův či Ambrožův.

Léčebné procedury: Aslan-Gerovital, cvičení v bazénu (léčebný tělocvik v bazénu), elektroterapie (elektroléčba), individuální léčebné cvičení, inhalace, klasická částečná masáž, Lavatherm, oxygenterapie, parafango, parafinový zábal rukou, perličková koupel, plynové injekce, přírodní slatinný zábal, pulsní magnetoterapie, suchá plynová koupel (plynová obálka)

SPORT A ZÁBAVA
Kromě relaxačních wellness balíčků a klasických léčebných pobytů nabízí San Remo i možnost rezervace tee time na golfových hřištích karlovarského kraje, přičemž na každém z hřišť je hotelovým hostům poskytována sleva až do výše 20 %. Milovníci sportu si mohou zahrát tenis na kurtech naproti hotelu. Ostatní „hráči“ mohou klidnou lázeňskou atmosféru rozvířit v mariánskolázeňském kasinu (rovněž naproti hotelu).

DALŠÍ SLUŽBY
Wifi internet v celém hotelu a internetový koutek zdarma. Parkování na hlídaném parkovišti za poplatek. Možnost pobytu s domácím mazlíčkem za poplatek. Dětské postýlky a židličky na vyžádání. Hoteloví hosté mají možnost využít hotelový transfer (letiště - hotel - letiště za poplatek; nebo nádraží ML - hotel - nádraží ML zdarma).