Hotel Excelsior

Hlavní 121/46 / Mariánské Lázně / Západní Čechy

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
Mariánské Lázně jsou jedněmi z nejpůvabnějších lázní v Evropě, perlou obklopenou hustými lesy v krajině bohaté na přírodní léčivé prameny. Mariánské Lázně jsou plné nádherně upravených parků, malebných kolonád a nádherných lázeňských hotelů a budov. V samotném srdci Mariánských Lázní na hlavní třídě naproti kolonádě s fascinující Zpívající fontánou se nachází čtyřhvězdičkový elegantní Hotel Excelsior snoubící tradiční s moderním nejen ve své překrásné architektuře. Již více než stopadesát let nabízí svým hostům výjimečnou osobitou atmosféru spolu se špičkovými službami, vynikající gastronomií a lázeňskou péčí v kombinaci s osvěžující úchvatnou okolní přírodou. Detailně propracovaný secesní štuk a původní stropní malby nádherně vyniknou v ranních paprscích slunce, ta umělecká velkolepost probouzí pocit vřelé pohostinnosti dávných časů. Hotel Excelsior jako cenný drahokam umocňuje celosvětovou proslulost Mariánských Lázní. Hotel Excelsior je tou správnou volbou, pokud hledáte perfektní a výjimečné služby. Pobyt v Hotelu Excelsior do nejmenší maličkosti naplní vaše představy o vysněné dovolené.

UBYTOVÁNÍ
Hotel Excelsior měl možnost přivítat jako své hosty nejen egyptského pašu Hasana (1875) nebo saského korunního prince Bernarda (1878) či ruského spisovatele L. N. Tolstého (1910), ale i finského a českého předsedu vlády, velvyslance Spojených států, Austrálie, Spojeného království, Itálie a Rakouska, stejně jako spoustu celebrit a sportovců. Prostorné a prosvětlené pokoje a apartmá jsou zařízeny v klasickém stylu devatenáctého století. Všechny pokoje a apartmány směřující na jih nebo jihozápad mají nádherný panoramatický výhled na Mariánské Lázně.
V apartmánech o velikosti od 30 m² do 45 m² jsou pak k dispozici luxusně vybavené mramorové koupelny. Z apartmánů přímo dýchá atmosféra Belle époque s ozdobnou štukaturou a nařasenými závěsy v secesním stylu. Nábytek a dekorace ve stylu kolem roku 1900 dotvářejí jejich nezvyklou majestátnost a pocit nostalgie.
Okouzlující jsou také prosluněné a prostorné dvoulůžkové pokoje kategorie De Luxe, Comfort a Standard. Na všech 64 pokojích je k dispozici minibar, trezor, satelitní TV s integrovaným rádiem a bezdrátovým nebo LAN přístupem k internetu.

GASTRONOMIE
V Restaurantu „1900“ na vás čekají kulinářské speciality, vybraná vína a jedinečná atmosféra vytvořená stylovým dobovým interiérem. Můžete se těšit na kvalitní gastronomii, příjemný personál a profesionální služby.

Churchill’s Pub & Restaurant je skutečně výjimečný architektonický skvost, který byl pojmenován podle britského premiéra a spisovatele Winstona Churchilla. Tato restaurace nabízí kouzelnou romantickou atmosféru, kterou stojí za to zažít. Uvolněte se a ochutnejte zde speciality české i mezinárodní kuchyně pod taktovkou šéfkuchaře EvaristaTintěry. Churchill’s Pub & Restaurant pořádá každý první pátek v měsíci vinné večery. Během večera prezentuje své víno vybraný vinař. Víno se snoubí s pětichodovým degustačním menu připraveným speciálně pro tuto příležitost šéfkuchařem Evaristem Tintěrou.

MEDICAL & SPA
Hotel Excelsior vám představuje novinku na trhu: konopnou a jílovou terapii. Ve spolupráci s kosmetikou Maria Medica pro naše klienty používáme k terapiím kosmetiku a nové terapie, které využívají vysokého léčebného potenciálu jílů a dalších přírodních surovin, jako je konopí, vypěstované lokální certifikovanou manufakturou, která pro výrobu konopného oleje používá pouze certifikované lékařsky vyšlechtěné konopné odrůdy. Další suroviny: bílý jíl, zelený jíl, slatinná rašelina, koloidní stříbro, koloidní zlato, kadidlo z Ománu nebo mořská sůl. Tyto produkty jsou složeny výhradně z ekologicky čistých přírodních surovin té nejvyšší kvality, bez příměsí jakýchkoliv umělých konzervantů. Všechny procedury jsou ideální souhrou dvou významných aspektů, a to léčebně-rehabilitačního i wellness, tedy preventivního, se zaměřením na ošetření kůže nejen těla, ale také obličeje. Velkou přidanou hodnotou těchto speciálních procedur je kromě efektu léčebně-rehabilitačního také význam kosmetický, jelikož přírodní cestou pečuje o kůži celého těla, zabraňuje stárnutí, kůži hydratuje, vyživuje a dodává jí potřebné minerály a vitamíny. Efektivita těchto nových procedur je tedy velmi vysoká a účinná. Jako první umožníme našim hostům zakoupit léčebné produkty pro domácí terapie a odvézt si kousek svých lázní až do domácího prostředí, kde je možné v kúře dále pokračovat.

BALNEO A WELLNESS
V hotelu Excelsior pro vás jsou připraveny následující léčebné a wellness procedury: klasické celkové a částečné masáže, aromaterapie a reflexní masáže, podvodní masáže, manuální lymfodrenáže, vířivé a perličkové koupele, parafínové zábaly, oxygenoterapie, plynové injekce, magnetoterapie, rašelinové obklady, inhalace, plynové zábaly, lymfatické terapie a sonotherapy

SPA & WELL BEING rituály
Naučte se vše, co je potřeba vědět o józe, pilates, Thai Chi nebo nordic walking. V případě vašeho zájmu, prosím, objednejte “well being rituály” 14 dní před vaším příjezdem.

Rituály představují duši hotelu Excelsior. Působíme při nich na všechny vaše smysly, abychom vytvořili co nejsilnější harmonizující efekt pro tělo, mysl i duši. Všech pět rituálů má hojivý a omlazující účinek na pokožku, přináší úlevu unavenému tělu a pozitivně ovlivní vaši náladu: Lávová terapie, Konopná terapie, Lehký vánek, Jarní probuzení, Rituál bohyně Afrodity

DALŠÍ SLUŽBY
Recepce a pokojová služba, prádelna, čistírna, žehlírna, parkování, půjčovna aut (na vyžádání), doprava, rezervace vstupenek na koncery a do divadel, úložna zavazadel, bezdrátové připojení k internetu, nekuřácký pokoj, lékař a zdravotní sestra (na vyžádání), hlídání dětí (na vyžádání), možnost odesílání faxů a kopírování, sekretářské služby, možnost brzkého příjezdu a pozdního odjezdu.