Hotel Tommy

Kaštanová 205 / Náchod / Východní Čechy

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
Hotel Tommy je umístěn v centru malebné příměstské části města Náchod - Babí. Hotel je nově zrekonstruován a nabízí komplexní služby spojené s ubytováním, stravováním, relaxací a odpočinkem. V regionu, známém jako Kladské pomezí, naleznete při cestách za poznáním mnoho historických památek, přírodních krás a kulturních zajímavostí. Vaši cestu do pohádkové a turisticky zajímavé oblasti přivítá atmosféra rodinného hotelu.

UBYTOVÁNÍ
Pokoje jsou zařízené komfortním nábytkem v moderním zámeckém stylu. Vybavení pokojů: pohodlná lůžka (200 x 90 cm), psací stůl s taburetkou, pevné připojení na internet zdarma, telefon s přímou volbou, TV - LCD, vlastní sociální zařízení - sprchový kout a WC, unikátní interiér a uspořádání jednotlivých pokojů.
Další informace: kartový zámkový systém, nepřetržitě napojení na bezpečnostní agenturu, bezpečnostní systém, komplexní zabezpečení hotelu, kamerový systém, vybavení protipožárními dveřmi a detektory pohybu, bezbariérový přístup, domácí mazlíčci jsou na hotelu povoleni (za poplatek 500,- Kč / noc).

GASTRONOMIE
Útulná a netradiční restaurace v rustikálním stylu vás přivítá svou jedinečnou atmosférou. Nabídku nápojů a tradičních pokrmů v netradičním podání vám odprezentuje profesionální team Hotelu Tommy. Vaše chuťové pohárky budou hýčkány těmi nejvybranějšími způsoby. Restaurace je vedena jako nekuřácká, stejně jako všechny prostory Hotelu Tommy. Ve vstupní hale můžete využít rovněž lobby bar, který poskytuje servis studené kuchyně s nabídkou vynikající italské kávy Tonino Lamborghini a domácích dezertů od hotelového cukráře.

WELLNESS
Krytý bazén s protiproudem, vířivá vana whirlpool (33°C), hydromasážní vana pro aromatické a bylinné koupele ve dvou (38°C), finská sauna (80-90°C), infra kabina (50°C), fitness rotopedy, masáže (reflexní terapie chodidel, indická masáž hlavy, masáže lávovými kameny, medové masáže se zábaly, baňkování, havajské masáže, sportovní a rekondiční masáže).

CZECH HOTEL AWARDS
Hotel Tommy zvítězil v prestižní soutěži CZECH HOTEL AWARDS - HOTEL ROKU 2012, a to hned ve dvou kategoriích: NEJLEPŠÍ TŘÍHVĚZDIČKOVÝ HOTEL a NEJLEPŠÍ SPA & WELLNESS HOTEL v Královehradeckém kraji.