Wellness hotel Rajská zahrada

Komenského 70 / Nové Město nad Metují / Východní Čechy

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
Načerpejte nové síly a odpočiňte si od každodenního spěchu v příjemném prostředí luxusního Wellness hotelu Rajská zahrada, který vám nabízí komfortní ubytování, wellness centrum, spa, fitness a nezapomenutelné gastronomické zážitky. Spa&Wellness hotel Rajská zahrada je postaven na skále, odkud se vám naskytne úchvatný pohled na malebné Nové Město nad Metují. Luxusní hotel ukrývá nádherné prostředí, rajskou pohodu a prostor pro relaxaci. Můžete se těšit na příjemné posezení s úžasným romantickým výhledem z letních teras rozprostírajících se přímo nad údolím řeky Metuje.

Hotelový komplex je tvořen třemi hotelovými budovami, uzavřeným dvorem s parkováním pro hotelové hosty a zahradou, kde můžete zcela nerušeně relaxovat, třeba v altánu. V budově A se nachází třináct komfortně vybavených pokojů třídy standard, hotelová recepce a profesionálně vybavené fitness centrum. Budova B je bezbariérová a nachází se v ní čtyři pokoje třídy superior, tři pokoje třídy standard a jeden bezbariérový pokoj. Dále zde naleznete restauraci s terasou. Restaurace hotelu vás naláká nejen úchvatným výhledem a originálním designem, ale především špičkovou gastronomií. V budově C se nachází tři luxusní apartmány poskytující absolutní soukromí a přístup přímo do hotelové zahrady. Kromě přepychového vybavení nabízejí apartmány nejkrásnější výhled na novoměstské údolí řeky Metuje.

UBYTOVÁNÍ
Všechny hotelové pokoje se vyznačují vysokým standardem a splňují mezinárodní požadavky pro 4-hvězdičkovou kategorii hotelu. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s WC, barevnou LCD televizí, bezplatným připojením k internetu, vestavěnou skříní s bezpečnostní schránkou, minibarem a pracovním stolem.
Pokoje standard jsou dvoulůžkové pokoje o velikosti 20 - 25 m2 s vlasní koupelnou se sprchovým koutem a WC. Sedm z těchto pokojů je vybaveno komfortním sofa, které je možné využít jako třetí plnohodnotné lůžko. Čtyři pokoje umožňují spaní na oddělených lůžkách. Jeden pokoj je zařízen pro hendikepované osoby.
Čtyři luxusní a prostorné pokoje superior nabízí navíc nádherný výhled do údolí řeky Metuje, na hotelovou zahradu a na historické centrum města. Všechny jsou vybaveny koupelnou s hydromasážní vanou. V pokojích kromě dominujícího dvojlůžka, designového nábytku a osvětlení naleznete kvalitní sofa, které je možné použít jako přistýlku.
V samostatné apartmánové budově se nacházejí tři nejluxusnější apartmány exkluziv, které jistě naplní očekávání i těch nejnáročnějších hostů. Každý apartmán má svého patrona, kterému je zasvěcen a jeho interiér je podle toho navržen (architekt Dušan Jurkovič, Karel Hynek Mácha a jeho Máj, novoměstský zámecký pán Josef Bartoň z Dobenína a jeho lovecká vášeň).

GASTRONOMIE
V hotelové restauraci můžete potěšit všechny své smysly a především zakusit báječné kulinářské speciality prvotřídní kuchyně. Prostor hotelové restaurace si vás získá originálním designem a příjemnou atmosférou, kterou dokresluje nádherná vyhlídka do zahrady, údolí s meandry řeky Metuje a na malebné historické centrum Nového Města nad Metují. V letních měsících je k dispozici terasa, na které se váš zážitek z krásného výhledu ještě znásobí. Jakožto wellness hotel podporuje Rajská zahrada zdravý životní styl, k němuž neodmyslitelně patří i zdravá a pestrá strava. Jídla jsou chutná a zároveň vyvážená, vařená šetrnými kuchařskými postupy, aby byla zároveň zdraví prospěšná a nezatěžovala lidský organismus. Tým restaurace pečlivě hlídá kvalitu všech použitých surovin a klade důraz na kvalitu a čerstvost.

WELLNESS
Luxusní wellness centrum se rovněž pyšní nádherným výhledem do údolí a na historické centrum města. Můžete se těšit na bazén s protiproudem a chrličem, vířivku, Kneippův chodník, zážitkové sprchy, parní sauny, relaxační a léčebné koupele a rozmanité masáže.

FITNESS
Moderně vybavené fitness nabízí možnost vstupu do tří sekcí, a to sekce pro cvičení, masáže a relaxaci. Kardio zóna je vybavena běžeckými pásy, Cross trenažéry, Recumbrent bike a e-spinnery. Posilovací zóna skýtá možností posilování celého těla při použití posilovacích věží, činek a kvalitních cvičebních strojů. A nakonec je zde aerobní sál, kde se můžete věnovat mnoha aerobním a skupinovým cvičením. V hotelovém fitness studiu jsou samozřejmostí také služby speciálně vyškolených a certifikovaných osobních trenérů a fitness instruktorů. Nedílnou součástí zlepšení tělesné kondice a formování postavy je diagnostika a sledování dosažených výsledků, k čemuž slouží výpočet BMI a změření procenta podkožního tuku s pomocí diagnostické váhy. Fitness studio vlastní přístroj BODYSTAT, který jednoduše diagnostikuje, co vašemu tělo prospěje a čemu se naopak vyvarovat. V neposlední řadě se můžete těšit také na sestavení zdravého a vyváženého jídelníčku dle potřeb vašeho metabolismu.
Součástí fitness je také relaxační zóna se saunou, vířivkou a relaxačními lehátky.

DALŠÍ SLUŽBY
K Wellness hotelu Rajská zahrada patří také krásná terasová zahrada osázená nádhernými květinami a stromy, díky čemuž přímo pocítíte osvobozující spojení s přírodou. Parkování je zajištěno na hotelovém uzavřeném dvoře.