Resort Svatá Kateřina

Svatá Kateřina 327 / Počátky / Vysočina

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

Žádná auta, ruch ulice, jen ticho a klid a na pozadí šumění stromů vlnících se ve větru. Zapomeňte na všední starosti, odpočiňte si! Zdravé jídlo, čistý vzduch a hodně pohybu vám ubere na váze, zvýší energii a přidá radost do života.

HOTEL A LOKALITA
Resort Svatá Kateřina disponuje třemi hotely: hotel Svatá Kateřina, hotel Garnison a hotel Gymnasion. V souladu s filosofií resortu nejsou na hotelových pokojích televizní a reprodukční přístroje. Věříme, že tento záměr pochopíte a ve Svaté Kateřině si opravdu odpočinete.

UBYTOVÁNÍ
Pokoje kategorie standard (Shiraz) jsou umístěné v hotelu Gymnasion, kde se nachází dietologická laboratoř s přístrojem InBody 720, cardio fitness, indoor cyclingový sál, 4 tělocvičny, kosmetika, manikúra a pedikúra, sluneční louka RA a masážní kabiny.

Pokoje kategorie standard (Chardonnay) maleznete v hotelu Garnison, kde se rovněž nachází obchod SportRepublic se sportovním oblečením, vybavením pro golfisty, hygienickým zbožím a kosmetikou.

V hotelu Svatá Kateřina se nacházejí pokoje kategorie superior (Cabernet, Merlot), kategorie deluxe (Sauvignon, Pinot) a kategorie deluxe junior suite (Carmenere). V hotelu také naleznete restauraci Voda, café Orangerie, wellness & spa a 4 hydromasážní vany pod širým nebem Aqua Euforica. Všechny pokoje jsou velmi pohodlné, vybavené vkusným a stylovým nábytkem.

Pokoj standard (Shiraz): Dvoulůžkový nebo třílůžkový pokoj je umístěn v 1. patře hotelu Gymnasion, který je vzdálen asi 150 m od hotelu Sv. Kateřina. Pokoj je zařízen moderním vkusným nábytkem a velkými pohodlnými postelemi, které lze objednat ve variantě spojené nebo ve variantě od sebe. Koupelna s WC je vybavena umyvadlem, sprchovým koutem a fénem. Samozřejmostí jsou župany a froté trepky.

Pokoj standard (Chardonnay): Velmi prostorný dvoulůžkový nebo třílůžkový pokoj s koupelnou a šatnou. Pokoj je umístěn v hotelu Garnison, vzdáleném 70 m od hotelu sv. Kateřina. Je zařízen moderním vkusným nábytkem a velkými pohodlnými postelemi, které lze objednat ve variantě spojené nebo ve variantě od sebe. Koupelna s WC má vlastní okno a je vybavena umyvadlem, sprchovým koutem a fénem. Samozřejmostí jsou župany a froté trepky. Z pokoje je výhled na kostelík Svaté Kateřiny a do lesa.

Pokoj superior (Cabernet): Podkrovní dvoulůžkový pokoj se nachází ve 3. patře hotelu Svatá Kateřina. Je zařízen moderním vkusným nábytkem a velkými pohodlnými postelemi, které lze objednat ve variantě spojené nebo ve variantě od sebe. Koupelna s WC má vlastní okno a je vybavena umyvadlem, sprchovým koutem a fénem. Samozřejmostí jsou župany a froté trepky. Z pokoje je krásný výhled do přilehlého lesa, na jezírka, blízký pramen Sv. Kateřiny.

Pokoj superior (Merlot): Prostorný dvoulůžkový pokoj se nachází v hotelu Svatá Kateřina a je zařízen moderním vkusným nábytkem a velkými pohodlnými postelemi, které lze objednat ve variantě spojené nebo ve variantě od sebe. Do pokoje je možné umístit přistýlku. Koupelna s WC má vlastní okno a je vybavena vanou, sprchovým koutem, otopným žebříkem a fénem. Samozřejmostí jsou župany a froté trepky. Z pokoje je krásný výhled do přilehlého lesa, na jezírka, blízký pramen Svaté Kateřiny a les.

Pokoj deluxe (Sauvignon): Prostorný dvoulůžkový pokoj s (vlastní) velkou terasou. Pokoj se nachází v 1. patře hotelu Svatá Kateřina a je zařízen moderním vkusným nábytkem a velkými pohodlnými postelemi, které lze objednat ve variantě spojené nebo ve variantě od sebe. Koupelna s WC má vlastní okno a je vybavena vanou, sprchovým koutem, otopným žebříkem. Topení je umístěno v podlaze. Samozřejmostí jsou župany a froté trepky. Z pokoje a jeho terasy je nádherný výhled na horní a dolní jezírko, kostelík, blízký pramen Svaté Kateřiny a les.

Pokoj deluxe (Pinot): Prostorný pokoj se nachází v hotelu Svatá Kateřina. Je zařízen stylovým orientálním nábytkem, velkými a pohodlnými postelemi, které lze objednat ve variantě spojené nebo ve variantě od sebe. Do pokoje je možné umístit přistýlku. Koupelna s WC má vlastní okno a je vybavena vanou, sprchovým koutem, bidetem, otopným žebříkem a fénem. Samozřejmostí jsou župany a froté trepky. Z pokoje je nádherný výhled na kostelík a blízký pramen Svaté Kateřiny, horní jezírko a les.

Deluxe junior suite (Carmenere): Dvoupokojový suite se nachází v hotelu Svaté Kateřina. Je zařízen stylovým orientálním nábytkem, velkými a pohodlnými postelemi, které lze objednat ve variantě spojené nebo ve variantě od sebe. Do pokoje je možné umístit přistýlku. Koupelna s WC má vlastní okno a je vybavena vanou, sprchovým koutem, bidetem, otopným žebříkem a fénem. Samozřejmostí jsou župany a froté trepky. Z pokoje je nádherný výhled na kostelík a pramen Svaté Kateřiny.

GASTRONOMIE
Restaurace VODA nabízí vynikající mezinárodní kuchyni, je zde kladen velký důraz na kvalitu používaných surovin a sníženou kalorickou hodnotu pokrmů. V menu restaurace je u všech jídel uváděna jejich přibližná kalorická hodnota. Na své si přijdou také vegetariáni a jogíni.
BarVIVA má jen omezený sortiment nápojů, zato však nonstop.
Dále je vám pro gastronomické zážitky k dispozici Cafe Orangerie, Veranda a Vyhlídka, venkovní molo Zátiší, které lze částečně zastínit markýzou, molo u jezírka a kavárna Pavillion, coby krásný a originální prostor, který dýchá staletími.

WELLNESS & SPA
Finská nebo aromaterapeutická sauna (Jasmín, Pinie), solná nebo aromaterapeutická parní lázeň (Levanda, Santal), Rasulbath (tradiční orientální bahenní terapie), lázně a procedury v pěti hydromasážních vanách se speciálními vodními a vzduchovými masážními funkcemi, aromaterapeutické koupele ve vaně z jednoho kusu lávového kamene, široká škála masáží a zábalů v devíti masážních kabinách, klidný a ničím nerušený odpočinek v jedné ze třech intimních a komfortních relaxačních místností (Mantra, Samadi, Nirvana). Dále Vás jistě potěší 4 hydromasážní vany pod širým nebem Aqua Euforica, sluneční louka (RA), jogínské tělocvičny (Yin, Yang) nebo tělocvičny v hotelu Gymnasion (Impala, Gazela, Linie, Silueta, Antilopa).

AKTIVITY A PASIVITY v resortu
Jóga, pilates, balanční a silová cvičení, Power shape, Boot camp, Fit kick box, Indoor cycling, kruhový trénink, BOSU cardio, Nordic walking, běžecké tréninky, běh na lyžích, chůze na sněžnicích, bruslení a lední hokej, jízda na kole, taneční aktivity, psí spřežení (zažijte dobrodružství a vnímejte kouzlo okolní přírody ze saní nebo čtyřkolky tažených psím spřežením nebo si vyzkoušejte, jaké to je, řídit saně sami), jízda na koni, Golf Driving Range - nádherná tréninková louka, tenisové kurty - 3 antukové kurty terasovitě pod sebou (jeden z kurtů lze využívat i na volejbal a nohejbal), 1 multifunkční hřiště, travnaté fotbalové hřiště 40 x 70m, 3 stoly na stolní tenis, hřiště na petanque, stáje - ve stájích nalezlo domov pět koní, kteří Vás ponesou po krásných okolních hvozdech, cestou necestou, polem nepolem..., meditační místa: za vodou pod lípou, u pramene v aleji, na louce pod Lískem

DALŠÍ SLUŽBY A ZAJÍMAVOSTI v resortu
Obchůdek Etceteras s věcmi, které vám udělají radost, klub Club s kulečníkem, půjčovna sportovních potřeb (plus možnost vedených lekcí k některým sportovním aktivitám), dietologická laboratoř INBODY 720 (InBody 720 je jedním ze dvou přístrojů tohoto druhu v České republice. Určuje rozložení svalové hmoty, podkožního tuku, minerálních látek a vody v těle a v jednotlivých jeho částech.), kadeřnictví Dalila (výhradně využívající produkty luxusní značky REDKEN - L’Oreal), manikúra, kosmetika Berenike - výhradně používající luxusní výrobky francouzské značky Thalgo, kostel Svaté Kateřiny (vznik kostela sv. Kateřiny úzce souvisí s historií starobylých lázní sv. Kateřiny), pramen Svaté Kateřiny (poprvé byl zmíněn v Hájkově Kronice české r. 1541 jako svatá voda u Počátek, kde se roku 1423 léčili ranění husité po bitvě u nedalekého rybníka Boru u Horních Duběnek), horní a dolní jezírko

DĚTI A DOMÁCÍ MAZLÍČCI
Pro váš klid a odpočinek není kromě předem určených termínů pobyt dětí ve věku do 8 let povolen.
Pobyt s domácím mazlíčkem je možný max. do velikosti retrievera, pouze na pokojích hotelu Gymnasion a Garnison.