Hotel Studánka

Letovisko Sudánka 505 / Rychnov nad Kněžnou / Východní Čechy

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
Wellness hotel v Orlických horách je situován za branami města Rychnov nad Kněžnou do krásného romantického prostředí s výhledem do zeleně Lesa Včelného, které k lázeňským a rekreačním účelům sloužilo již od 17. století. Naleznete zde wellness jako lázně, pramen s léčivými účinky, tančírnu, kolonádu, amfiteátr, sportovní vyžití (lanový park, půjčovnu kol, minigolf, kulečník, bowling atd.), vinárnu, kavárnu, restauraci a samozřejmě kvalitní ubytování s parkovacími místy.

UBYTOVÁNÍ
Ubytování je zajištěno buď v hlavní budově hotelu nebo ve vile, která se nachází v těsné blízkosti hotelu.
Všechny hotelové pokoje mají svůj název a příběh. Nad dveřmi do pokojů jsou umístěny keramické medailonky s vyobrazením názvu a uvnitř pověst vztahující se k danému pokoji, pocházející z okolí hotelu a přilehlého lesa Včelného. Pokoje jsou tematicky laděné do jedné barvy, tón v tónu a mají vybavení plně odpovídající tří- a čtyřhvězdičkového standardu. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem nebo vanou a fénem, LCD televizor, sejf, minibar a Wi–Fi internetové připojení.

GASTRONOMIE
V hotelové Madlenčině restauraci pro vás kuchaři připravují kromě běžných jídel také pokrmy ryze české kuchyně podle receptů M. D. Rettigové a vegetariánskou a bio stravu. Při přípravě jídel používají pouze čerstvé suroviny od vybraných dodavatelů.
V suterénu hotelu se nachází vinárna „Pod Studánkou“, kde se každý páteční večer pořádají videodiskotéky s věkovou hranicí 30+.

WELLNESS
Vodní svět (bazén s teplotou vody 28°C, vodotryskem, masážními tryskami a protiproudem, vířivka, Kneippovy lázně (střídavá chůze na oblázcích v teplé a studené vodě), parní sauna, finská sauna, solná terapie - haloterapie, solární louka, Harmony Dream (aromaterapie, sprcha Vichy, vibrační masáž, infrasauna / aroma, chromoterapie, muzikoterapie), Beauty & Spa - masáže a koupele, fitness, kosmetika, manikúra, pedikúra.

SPORT A DALŠÍ AKTIVITY
Bowling, minigolf, koloběžky, čtyřkolky a motokáry, půjčovna kol, multifunční hřiště (volejbal, tenis, nohejbal), pivní cyklostezka, pivní stezka

Půjčovna sportovních potřeb: trekingové kolo, přílba, dětská sedačka, koloběžka, hole Nordic Walking, brusle, minigolf, stolní tenis, petangue, kulečník, badminton, míče, fotbal. branky, líný tenis, crocket, chůdy dřevěné