Resort Stein

Ke Skalce / Skalka u Chebu / Západní Čechy

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
Zrekonstruovaný Resort Stein se nachází v obci Skalka u Chebu a nabízí komfortní ubytování, stylovou restauraci, relax i sport v malebném prostředí krásné přírody u přehrady Skalka. Součástí Resortu Stein je ekofarma s malou zoologickou zahradou pro děti, wellness centrum a sportoviště s půjčovnou motorových čtyřkolek, jízdních kol, lodiček a drobného sportovního vybavení. Resort Stein vznikl celkovou rekonstrukcí zemědělské usedlosti z 19. století.

UBYTOVÁNÍ
Luxusní ubytování v nově rekonstruovaných pokojích různých stylů - od venkovského po moderní. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout) a minibar.

GASTRONOMIE
Ve stylové restauraci s tradiční českou i mezinárodní kuchyní si můžete vybrat z mnoha druhů jídel a nápojů. Za pěkného počasí vás rádi obslouží na terase, kde můžete vychutnávat chvíle odpočinku a třeba si sami grilovat maso. Pokud se chcete na chvíli ocitnout na divokém západě, pak můžete navštívit Cowboys & Bikers bar.

WELLNESS
Pivní, bylinné a senné koupele Stein (příjemná atmosféra v pivních, bylinných nebo senných koupelích v doprovodu relaxační hudby vám dodá novou energii a sílu), finská sauna, sauna Stein - danárium (Kombinace sauny a parní lázně, teplota mezi 45 a 65 stupni Celsia, tento způsob lázně je vhodný především pro toho, kdo špatně snáší vysoké teploty ve finské sauně, pro astmatiky a ty, kdo mají problémy s dýchacími cestami. Mezi další blahodárné účinky patří také zlepšení pohyblivosti a zmírnění lehkých revmatických potíží.), Římská aroma lázeň (Pocení ve vodní páře s vonným koncentrátem při různých teplotách mezi 35° a 60°C. Vlhkost vzduchu je takřka 100%. Čistí kůži, uvolňuje nervy a svaly. Tento způsob lázně je vhodný především pro toho, kdo špatně snáší vysoké teploty v klasické sauně.), whirlpool bazén, relaxační místnost, softbar, sportovní a regenerační masáže (od klasických přes masáže horkými lávovými kameny až po čokoládovou masáž či parafínový nebo rašelinový zábal), terapeutická cvičení

EKOFARMA A ZOO
Součástí resortu je také ekofarma s malou zoologickou zahradou pro děti (skotský náhorní skot, kamerunské kozy, kamerunské ovce, pštrosi afričtí, emu australské, lamy krotké, poníci a minishetlandské pony, koně i s hříbátky, minioslička Barbie, králíci, morčata, psi, kočky).

SPORT
Sportovní nadšence jistě potěší půjčovna motorových čtyřkolek (terénních i silničních), jízdních kol, lodiček (V hotelovém přístavu vzdáleném necelých 100 m od hotelu jsou pro vás připraveny lodičky s motorem i bez motoru k výletům v malebném kaňonu přehrady Skalka. Na lodičce s motorem vás proveze celým kaňonem lodní kapitán. Půjčit si můžete i stylový indiánský kajak.) a drobného sportovního vybavení.

KONĚ
Jezdecký klub Stein se pyšní titulem Mistra ČR. Příznivcům koní nabízí resort vyjížďky do přírody nebo lekce s cvičitelem v kryté jízdárenské hale a to jak v anglickém, tak i ve westernovém stylu. Dostanete k dispozici klidné, dobře přiježděné koně, vhodné i pro začátečníky. Vyjížďky do přírody jsou organizovány v malých skupinách, maximálně do 5 osob a mohou být do blízkého okolí i celodenní. Doporučujeme celodenní výlet na zrekonstruovanou Bismarckovu věž na Zelené hoře, odkud se vám naskytne úchvatný pohled na Chebskou pánev i na komplex Hotelu Stein. Na děti už se těší poníci Sultán a Rintintin.

DALŠÍ SLUŽBY
Parkování je možné v areálu resortu. Návštěvníkům, kteří přijedou vlakem či autobusem, nabízí resort po předchozí domluvě vyzvednutí na zastávce ČD, popř. ČSAD.