Hotel Ostrov

Ostrov 12 / Tisá / Severní Čechy

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
Hotel Ostrov se nachází uprostřed přírody v obci Ostrov u Tisé v blízkosti skalního města Tiské stěny, 20 km od Ústí nad Labem. Je umístěn na odlehlém místě a obklopen unikátními scenériemi pískovcových skal, lesů a rybníků. Hotel se chlubí nádherným výhledem do nedotčené přírody Českého Švýcarska a nabízí služby čtyřhvězdičkového hotelu s bazénem, restaurací a wellness centrem. Odreagovat se můžete sportem, využitím turistických a cyklistických tras, poznáním kulturních a historických památek nebo relaxací a využitím hotelového wellness centra. V oblasti není signál žádného mobilního operátora, což vytváří ideální podmínky k odpočinku i soustředěné práci nerušené telefonáty. Pro spojení s okolním světem můžete využít bezplatné připojení k internetu nebo pevné linky.

UBYTOVÁNÍ
V hotelu Ostrov se budete cítit jako doma. Elegantně zařízené pokoje nabízí komfort ubytování 4-hvězdičkového hotelu. Každý se vyznačuje unikátní atmosférou s výhledem na okolní krajinu - výhled do údolí, na panorama skal, na hladiny rybníků před hotelem nebo na louku a les u hotelu. Každý pokoj je zařízen tak, aby poskytoval maximální pohodlí a komfort. K dispozici je také bezbariérový pokoj. Vybavení pokojů: koupelna s vanou se sprchovou zástěnou nebo sprchovým koutem, WC, toaletní potřeby, fén, minibar, trezor, pracovní stůl, LED HD TV + SAT, WiFi.

GASTRONOMIE
V hotelu je vám k dispozici restaurace Ostrov s výjimečnou nabídkou kulinářských specialit. Všechny ingredience, ze kterých jsou pokrmy připravovány, jsou té nejvyšší čerstvosti i kvality. Je dbáno na výběr surovin i místních dodavatelů, nejsou používána žádná umělá dochucovadla ani polotovary. Moderní českou kuchyni v oceňované restauraci připravuje tým kuchařů pod vedením šéfkuchaře René Tichého. Vyzkoušejte pomalu pečená masa, poctivé omáčky, domácí zmrzliny i z netradičních surovin nebo atraktivní dezerty.
V teplém počasí můžete k posezení využít letní terasu.
V restauraci máte možnost objednávky jídel připravovaných dle přísných dietologických požadavků bezlepkové diety . Prosíme o objednávku předem.
Zážitek v hotelové restauraci s výhledem na skalní panorama umocňuje ucelená nabídka vín z Moravy, Itálie a Francie jak od světoznámých vinařů, tak malosériové, exkluzivní produkce.

WELLNESS
Krytý bazén s protiproudem a bublinkovou masáží, vířivka, finská sauna i parní sauna ve wellness Ostrov nabízí naprostou relaxaci daleko od všedních starostí. Odpočívejte s výhledem na skalní stěnu i za nevlídného počasí. Relaxujte při masáži, zaplavte si v bazénu nebo si užijte soukromý večer ve dvou při svíčkách.

GOLF
V okolí hotelu naleznete několik golfových hřišť. Golf Club Libouchec - 9 jamek, PAR 69, veřejné hřiště,využití není podmíněno Zelenou kartou ani žádnou jinou golfovou dovedností. Postarají se o vás profesionální trenéři. Golf Areál Janov - 9 jamek, přírodní hřiště s mimořádnou scenérií pískovcových skal oblasti Českého Švýcarska. Golf Club Teplice - 9 jamek, Krušné hory- Cínovec, nejvýše položené hřiště v České republice. Golf Resort Terasy Ústí nad Labem - 18 jamek.

DALŠÍ SLUŽBY
Parkování před hotelem je bezplatné, parkoviště je monitorováno kamerovým systémem.