Hotel Pod Sluncem

Třebíz 25 / Třebíz / Střední Čechy

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
Hotel Pod Sluncem se nachází v naprostém klidu středočeského venkova, na návsi u rybníka v obci Třebíz, nedaleko města Slaného. Díky svému umístění je jako stvořený pro relaxační i sportovní pobyty.

UBYTOVÁNÍ
Hotel Pod Sluncem nabízí 22 nově zařízených pokojů s manželskými i oddělenými postelemi. Pokoje jsou standardně vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým boxem, vysoušečem vlasů a kosmetickými prostředky, televizí se SAT a telefonem. Ve všech pokojích i v celém areálu hotelu je zdarma k dispozici wifi připojení k internetu.

GASTRONOMIE
Ve stylové restauraci hotelu Pod Sluncem si můžete pochutnat nejen na tradičních českých pokrmech, ale v nabídce najdete také speciality hotelového šéfkuchaře připravené s použitím místních staročeských likérů.

Součástí hotelu je Koštovna U Vodníka, která nabízí vodníkovu štamprdlovou ochutnávku výrobků místního lihovaru. Budou-li vám chutnat, můžete si je zde zakoupit.
Staročeské likéry: Kmínka, Ořechovka, likéry z višní, švestek, medu a mandlí, z lípy
Pravé ovocné destiláty: Slivovice, Hruškovice, Višňovice, Meruňkovice, ale i takové speciality jako je pálenka z piva, mrkve, jeřabin a další
Otevírací doba koštovny: denně od 10 do 17 hodin.

RELAX & WELLNESS
Dvě venkovní spa vany (vířivky) s vodou o teplotě 37°C, infrakabina, masáže, zábaly, suché uhličité koupele, lymfodrenáže, kosmetické masky

AKTIVITY
Noční pozorování vesmíru velkým astronomickým dalekohledem, možnost rybaření na rybníku v nedalekých Hobšovicích, venkovní hry k zapůjčení (stolní tenis, šachy, minigolf, kuželky, kroužky a mikádo)

DALŠÍ SLUŽBY
Parkování je zajištěné zdarma uvnitř areálu.