Hotel Skanzen

Modrá 227 / Velehrad / Jižní Morava

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
Hotel Skanzen se nachází v Hotel se nachází v turistickém komplexu SKANZEN Modrá, kde se nachází nové Centrum slováckých tradic s palenicí, Archeoskanzen Modrá a sladkovodní biotop Živá voda. Při pobytu u nás, tak můžete využít stylového ubytování v atraktivním prostředí známé turistické oblasti na Slovácku. Pro Moravské Slovácko je příznačný zejména bohatý, dosud živý folklor s tradicemi lidových slavností a tradičních řemesel. Podmanivou atmosféru dotváří malebné vinné sklepy a četné vinařské stezky, památky církevní i světské architektury a zajímavé archeologické lokality. Slovácko nabízí krásy Pálavy, Chřibů, Bílých Karpat, zámků v Lednici, Mikulově, Miloticích, Buchlovicích nebo Bojkovicích či hradů Buchlova a Malenovic. Za zmínku určitě stojí také velkomoravská hradiska Starého Města, Mikulčic či Pohanska i poutní místa Velehrad, Žarošice nebo Svatý kopeček u Mikulova.

UBYTOVÁNÍ
Převážná část pokojů je situována směrem na Archeoskanzen a Živou vodu. Všechny pokoje jsou umístěny v hotelovém traktu mimo restauraci, což ubytovaným hostům zaručuje ničím nerušený pobyt. V hotelu je k dispozici 15 dvoulůžkových pokojů (1 bezbariérový) a 2 třílůžkové pokoje. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizí a přípojkou na internet.

GASTRONOMIE
V příjemném interiéru hotelové restaurace s kapacitou 80 míst si můžete pochutnat na moravské domácí kuchyni. Restaurace nabízí čerstvé ryby, hotelové speciality a denní menu. Milovníkům kvalitního vína je k dispozici široká nabídka vinařství Hruška.

CENTRUM SLOVÁCKÝCH TRADIC
Nově budované Centrum Slováckých tradic, jehož součástí je i hotel Skanzen, se nachází v obci Modrá u Velehradu. Společně s Archeoskanzenem a Botanickou a sladkovodní expozicí Živá voda tvoří významný turistický cíl Slováckého regionu. Návštěvníci se mohou nejen seznámit s procesem pálení ovoce a historií vinařství, ale zároveň mohou ochutnat produkty typické pro místní kraj - ovocné destiláty a víno. Centrum dále doplňuje prodejna regionálních produktů a kavárna.

DALŠÍ SLUŽBY
V bezprostřední blízkosti hotelu můžete využít monitorované parkoviště.