Welness Hotel Peras

Ludvíkov 35 / Vrbno pod Pradědem / Severní Morava

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
Wellness hotel Peras se nachází v obci Ludvíkov v malebném prostředí chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku, v blízkosti lázní Karlova Studánka. Nejvyšší hora celé Moravy - Praděd leží pouhých 9 km od hotelu.

UBYTOVÁNÍ
Hotel nabízí komfortní ubytování ve 14 prostorných pokojích, které poskytují půvabný výhled do okolní krajiny. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje, dvoulůžkový apartmán s terasou, rodinné čtyřlůžkové apartmány s kuchyňským koutem a klasické čtyřlůžkové pokoje. Jejich vybavení splňuje standardy třídy **** First Class: pohodlné postele s variabilním uspořádáním (manželská postel či oddělená lůžka), koupelna se sprchou či vanou, WC s nočním osvětlením, vysoušeč vlasů, pracovní stůl a sedací prostor se stolkem a křesly, kávový a čajový servis, LCD TV se satelitním připojením, trezor, minibar a telefon.

GASTRONOMIE
Šéfkuchař restaurace Jeseníky se svým týmem pro vás připravují pokrmy české, zejména regionální kuchyně pouze z kvalitních a čerstvých surovin. Restaurace nabízí také výhodná polední menu a různá sezónní menu. Užijte si výjmečné gastronomické zážitky v krásné horské atmosféře, za příznivého počasí můžete využít posezení na letní terase. To vše je doplněno širokou nabídkou nápojů včetně kvalitního českého piva. Celá restaurace je nekuřácká.

WELLNESS CENTRUM
Bazén (3x8 m s hloubkou 1,5 m), vířivka pro 4 osoby (ideální pro romantický večer ve dvou s lahví dobrého vína), masáže, fitness (cyklotrenažer, běžecký pás, žebřiny atd.), 3 druhy saun - klasická finská sauna, parní sauna (s nižší teplotou okolo 45°C, zato s vysokou vlhkostí, má pozitivní vliv na dýchací cesty a dobrou cirkulaci krve) a biosauna (novinka, která spojuje výhody finské i parní sauny s vyšší teplotou, ale i vlhkostí, je vhodná pro kardiaky a starší osoby, kteří klasickou saunu špatně snáší), venkovní jezírko (k ochlazení během horkých letních dnů). Otevírací doba wellness je Po-Ne 16-21 hod.

SPORT
Tenisový a squashový kurt, vnitřní boulderová stěna, přírodní lezecká stěna s 5 cestami.
Půjčovna: jízdní kola, elektrokola (dvě elektrokola německé značky Haibike pro všechny, kteří se nechtějí či nemohou tolik namáhat během výletů, přidávají až 20 % výkonu a mají dojezd 80 - 120 km), horolezecké vybavení (k dispozici jsou tři lana značky Tendon o délce 30 m, čtyři dospělé a jeden dětský úvazek značky Singing rock, 4x6 expresek značky Singing rock a další vybavení, mapu skal a lezeckých cest v okolí dostanete zdarma), Nordic-walkingové hole, tenisové a squashové rakety
Během zimy si můžete užít perfektní lyžování v Jeseníkách. V blízkosti hotelu se nachází mnoho tratí pro sjezdové lyžování i běžky. Na vaše lyžařské vybavení můžete využít úschovné skříně v hotelové lyžárně.
Od hotelu zdarma dostanete cyklomapu či lyžařskou mapu a miniprůvodce.

DALŠÍ SLUŽBY
Pro vaše bezpečí jsou veřejné prostory hotelu (s výjimkou saun a vířivky), parkoviště a okolí monitorovány. Parkování přímo u hotelu je zdarma. Všechny pokoje i společné prostory hotelu jsou nekuřácké.