Hotel Žabčice

Přísnotická 550 / Žabčice / Jižní Morava

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
Hotel vyrostl v roce 2013 jako nové multifunkční centrum na místě bývalého obecního hostince. Nachází se nedaleko vodního díla Nové Mlýny - kaskády přehradních nádrží na řece Dyji pod Pavlovskými vrchy, v blízkosti nádherného Lednicko-valtického areálu, zapsaného do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Hotel Žabčice leží 25 km od Brna a cca 40 km od Břeclavi, na spojnici mezi Prahou a Vídní. Lze odtud podnikat nezapomenutelné výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí. Nově postavený hotel je zajímavě architektonicky ztvárněn jako dřevostavba.

Obec Žabčice leží v Dyjsko-svrateckém úvalu. Najdete zde bohaté vyžití ve všech ročních obdobích. Můžete využít fotbalové hřiště, umělku a tenisové kurty, venkovní kuželky (www.sokolzabcice.cz), sportovní halu, posilovnu (www.hala-zabcice.cz), cyklostezku na Brno a Vídeň (lze také in-line). Na okraji obce se nachází venkovní letní koupaliště (www.koupakzabcice.cz). V zimě je za sokolovnou všem plně k dispozici umělá ledová plocha. U křižovatky u hlavní silnice je k vidění okrasné obecní jezírko s barevnými rybami. Pro milovníky vína je zde možnost návštěvy vinotéky a vinných sklepů: Vinotéka pí. Škrabalová, statkářské sklepy, sklep Merlon (www.merlon.cz). Hotel může pro Vás zařídit degustaci na objednávku.

UBYTOVÁNÍ
Hotel Žabčice nabízí ubytování v 11ti pokojích zařízených dle nejmodernějšího designu. Všechny pokoje jsou nadstandardně vybavené, s luxusním koupelnovým zázemím (ve všech pokojích je sprchový kout), mini ledničkou, stylovým nábytkem, LCD televizorem, telefonem s přímou volbou a wifi připojením na internet.

GASTRONOMIE
Restaurace Žabčice nabízí speciality domácí kuchyně, která kombinuje moderní gastronomii s tradičními českými pokrmy. Nový šéfkuchař Ondřej Skýba uspokojí veškeré Vaše kulinářské tužby v rámci stálého menu a speciálních nabídek dle sezónních surovin. Restaurace pravidelně pořádá různé "jídelní akce", například zvěřinové hody nebo Svatomartinské menu. Za příznivého počasí je pro vás připraveno posezení na terase v atriu hotelu.
V zadní části hotelu se nachází pivnice s cyklistickou zahrádkou, kde vás před slunečními paprsky ochrání pergola. Pro nejmenší je zde k dispozici dětské hřiště.

WELLNESS
Vířivka, sauna, masáže a peelingy.