Hotel Kopanice

Žítková 160 / Žítková / Východní Morava

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
Zbavte se stresu, zpomalte své životní tempo, zhluboka se nadechněte a vnímejte příliv nové energie. Hotel Kopanice se nachází uprostřed krásné a nedotčené přírody CHKO Bílé Karpaty, pro kterou jsou typické husté lesy, rozkvetlé orchidejové louky a stráně, čerstvý vzduch vhodný pro klimatoterapii a kouzelné ticho. Hotel Kopanice nabízí veškerý komfort a služby pro vaše pohodlí a spokojenost.

UBYTOVÁNÍ
Komfortní ubytování v útulných pokojích s výhledem na zalesněnou krajinu Bílých Karpat. K vybavení každého pokoje patří koupelna se sprchou a WC, fén, LCD televizor, telefon, minibar, pokojový trezor a přípojka k internetu.

GASTRONOMIE
Široký výběr tradičních i netradičních jídel a nápojů, útulné prostředí, příjemná obsluha a nádherný výhled na zalesněné kopce Bílých Karpat.

WELLNESS
Wellness centrum je otevřeno denně od 10:00 do 22:00 hod. Každý host má v pokoji k dispozici župan a hotelové přezůvky, ve wellness recepci obdrží ještě osušku a je zde také zajištěn pitný režim.
K dispozici: relaxační bazén, whirlpool, Kneippův chodník, sauna, relaxační zimní zahrada, odpočívárna, fitness, tělocvična
Další služby za poplatek: masáže, masážní SPA vana, relaxační vana, parní aroma lázeň, masážní křeslo, infrakabina, lymfodrenáž-Lymfoven

VOLNÝ ČAS A SPORT
Hotel Kopanice nabízí bohaté sportovní vyžití přímo v hotelu i v jeho blízkém okolí. Zasportujte si v profesionálně vybaveném hotelovém fitness, zacvičte si v hotelové tělocvičně, vydejte se na túru po Bílých Karpatech sami nebo s profesionálním průvodcem, půjčte si kolo a vychutnejte si pohled na protější kopce, vydejte se vybaveni holemi a v doprovodu profesionální instruktorky Nordic Walkingu do okolí, zahrajte si na vojáky a vyzkoušejte si hru s laserovými zbraněmi, projeďte se kočárem taženým koňmi nebo se vydejte na návštěvu některé z místních bio farem. V zimě jsou pro vás v blízkém okolí připraveny běžecké tratě a nedaleko se nachází areál Mikulčin Vrch se třemi sjezdovkami.