Sportpenzion Pohoda

Letkov 180 / Plzeň / Západní Čechy

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
Sportpenzion Pohoda Letkov je nekuřácké moderní centrum, které nabízí komfortní ubytování, různé sportovní aktivity a dobře vybavené wellness centrum.

UBYTOVÁNÍ
Sportpenzion Pohoda disponuje 13 stylově zařízenými pokoji. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, kabelovou televizí, telefonem, přípojkou na internet a minibarem, který vám na přání bude naplněn. Apartmány mají navíc také kuchyňku a obývací pokoj s plasmovou TV. O váš kvalitní spánek se postarají matrace Dormeo memory a plně zatahovací venkovní rolety.

GASTRONOMIE
Zcela nekuřácká restaurace nabízí sezónní speciality, klasické české pokrmy, zdravé zeleninové saláty, pizzu i skvělé domácí moučníky. Nechybí zde plasma TV pro sledování (nejen) sportovních přenosů, dětský koutek a venkovní terasa s grilem. Restaurace je pokryta signálem Wi-fi a je možné se zdarma připojit k internetu.

WELLNESS
Ve wellness centru jsou vytvořené ty nejlepší podmínky pro vaši relaxaci a odpočinek - absolutní soukromí, příjemné a čisté prostředí, diskrétní a milý personál. Při příchodu budete vybaveni klíčkem od skřínky, kam si můžete zamknout své cennosti, a bezdrátovým telefonem, který si odnesete s sebou do wellness centra a můžete ho kdykoliv využít k přivolání obsluhy nebo objednání občerstvení.
Ve wellness centru naleznete whirlpool s kapacitou 5 osob, komoru pro saunu nebo páru s eukalyptem dle vašeho požadavku, ochlazovací bazének a odpočívárnu. K relaxačnímu centru neodmyslitelně patří masérské a kosmetické služby, které vám v penzionu rádi zpostředkují.

SPORT
Areál Sportpenzionu Pohoda skýtá spoustu sportovních aktivit: 5 tenisových kurtů (3 antukové a 2 kurty s umělým povrchem), fotbalové hřiště s umělou trávou o rozměrech 40x20 m, plážový volejbal (otevřeno v červenci 2013), vnitřní fitness vybaveno stroji Grunsport, tělocvična a nově otevřený zrcadlový a klimatizovaný sál na cvičení. V provozu je také tenisová hala.