Penzion Admirál

Svobody 1282 / Třeboň / Jižní Čechy

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

PENZION A LOKALITA
Penzion Admirál se nachází jen 850 m od historického centra jihočeského města Třeboně.

UBYTOVÁNÍ
Penzion nabízí 2 dvoulůžkové pokoje s minikuchyňkou, 2 dvoulůžkové pokoje s minikuchyňkou s možností přistýlky, 1 čtyřlůžkový pokoj s kuchyňkou a 1 dvoupokojový apartmán s kuchyňkou pro 4-6 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny pohodlnými postelemi z přírodního masivu se zdravotními matracemi 90x200 cm, vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC a vysoušečem vlasů a TV. Součástí minikuchyňky je lednice, varná konvice, mikrovlnná trouba a menší sada nádobí. V kuchyňce je navíc ještě sklokeramický vařič.

PEKÁRNA a KAVÁRNA
V přízemí penzionu naleznete výbornou pekárnu s kavárnou, kde máte možnost začít den dobrou snídaní. V blízkosti penzionu se nacházejí vyhlášené restaurace s českou i mezinárodní kuchyní, ale především s jihočeskými a rybími specialitami.

WELLNESS
V penzionu si můžete zakoupit tyto wellness služby: relaxační masáž (60 min. - 350,- Kč), vibrosauna (45 min. - 150,- Kč), VacuShape (30 min. - 150,- Kč), přístrojové lymfatické masáže (45 min. - 150,- Kč), solná jeskyně (60 min. - 100,- Kč) a vstup do wellness bazénu s mořskou vodou v Lázních Aurora (60 min. - 100,- Kč)

SPORT
Součástí penzionu je půjčovna cyklistických kol a holí pro Nordic Walking.

DALŠÍ SLUŽBY
V celém penzionu je možnost bezdrátového internetového WIFI připojení zdarma. Pro úschovu kol a kočárků je k dispozici velká uzamykatelná místnost. Parkoviště pro váš vůz se nachází přímo u penzionu.