Penzion Patriot

Výprachtice 325 / Výprachtice / Východní Čechy

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

PENZION A LOKALITA
Jedná se o jedinečný penzion, který nabízí ubytování v prostorných apartmánech s terasami s nezapomenutelným výhledem na krásnou přírodu Orlických hor. Terasy obklopující celý penzion nabízejí krásné výhledy do údolí, na panorama hor a zároveň pohodlné posezení při úchvatném západu slunce.

UBYTOVÁNÍ
2-lůžkové a 4- až 6-lůžkové apartmány: Pohodlná velká dvojlůžka se zdravotními matracemi, polohovacím roštem a úložným prostorem, některé apartmány mají oddělenou ložnici. Prostorná koupelna, vybavený kuchyňský kout (mikrovlnka, myčka, lednička, varná deska, rychlovarná konvice, potřebné kuchyňské nádobí), LCD TV + DVD, free internet WiFi, lůžkoviny, zrcadlové skříně pro uložení všech vašich věcí. Většina apartmánů má vlastní rozlehlou terasu / balkon se zahradním nábytkem. Francouzská okna s krásným výhledem.

GASTRONOMIE
Stravování je o víkendu možné přímo v penzionu, mimo víkend potom v nedaleké restauraci - pizzerii ve Výprachticích (1.200 m) nebo v Lanškrounu (5 min. autem).
V penzionu naleznete společenskou místnost pro příjemné posnídaní, posezení u krbu či sledování filmů na velkoplošné TV s domácím kinem.

WELLNESS a SPORT

Přelivový vyhřívaný bazén s protiproudem - 25 m2 (večer osvětlený pro dokreslení romantické pohody), infra-sauna s vestavěnou aparaturou pro romantickou náladu, obří trampolína, stolní tenis, tělocvična s odpruženou dřevěnou podlahou a zrcadlovou stěnou.

DALŠÍ SLUŽBY
Půjčovna kol (penzion leží nedaleko naučné stezky Moravské Sázavy - nově vybudovaná asfaltová cyklostezka podél vody), lyží a běžek, sušárna bot. Parkování u penzionu zdarma.

DĚTI
Do 1 km od penzionu je vybudované nové dětské hřiště, ze kterého jsou děti absolutně nadšené. U hřiště se nachází Restaurace u Jana s příjemným posezením.