Penzion Harmonie

Žižkov 540 / Žlutice / Západní Čechy

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

PENZION A LOKALITA
Penzion Harmonie se nachází v karlovarském regionu, necelých 30 km od Karlových Varů.

UBYTOVÁNÍ
Ubytování je možné v penzionu či v bungalovech.
V penzionu na vás čekají pohodlné pokoje uprostřed přírody. Ve všech pokojích naleznete televizi, telefon, vlastní koupelnu s WC a WiFi připojení zdarma. Jeden jednolůžkový pokoj je bezbariérový.
Dále je k dispozici 6 moderních bungalovů, které se nachází v areálu penzionu. V každém bungalovu naleznete ložnici, koupelnu se sprchovým koutem a WC a obývací pokoj s kuchyňkou (varná plotýnka, lednice, základní nádobí), satelitní TV a pevné internetové připojení. V obývacím pokoji se nachází rozkládací sedací souprava vhodná i na spaní. Každý bungalov má příjemnou venkovní terasu. Díky vnitřnímu krbu si můžete užít příjemnou atmosféru i za špatného počasí.
Venkovní vybavení bungalovu: parkovací místo, petang, ruské kuželky, dětské pískoviště, možnost grilování

GASTRONOMIE
Součástí penzionu je vyhlášená restaurace s výbornou kuchyní. Na jídelním lístku vás potěší lokální speciality - zvěřina z vlastní honitby a bio jehněčí z vlastního chovu. Pro děti je připravené dětské menu. K dispozici je venkovní altán s grilem, venkovní posezení a dětský koutek.

SPORT A ZÁBAVA
Dva simulátory Visual: golf (na výběr 30 hřišť), hokej, baseball či basketbal; virtuální bowling; squashové hřiště nabízí možnost klasické hry nebo Wallybalu pro 4 hráče (Wallyball je hra podobná volejbalu upravená pro prostor squashového kurtu a je hrána i s odrazy o stěny.); střelecký trenažér Laser Shot se zapůjčením dlouhé zbraně a pistole; ping pong.

DALŠÍ SLUŽBY
Parkování je možné přímo před penzionem.