Silvestrovský wellness pobyt

Pobyt zahrnuje:

  • 4x ubytování v pokoji s vlastním sociálním zařízením, televizí, ledničkou a telefonem 
  • 4x polopenze (snídaně a večeře)
  • 1x parafínový zábal na ruce
  • 1x solná jeskyně
  • 1x částečná aroma masáž
  • 2x vstup do Wellness centra Konstantin na 1,5 hodiny (relaxační bazén s příjemně vyhřátou vodou 28 - 32°C, vířivky, Kneippovy chodníčky, aroma sauna, finská sauna, parní lázeň, kavárna s občerstvením, klidová zóna pro váš odpočinek a fitness centrum)
  • slavnostní silvestrovský večer (bohaté občerstvení, živá hudba k tanci, novoroční přípitek, ohňostroj)
  • novoroční vycházka
  • novoroční koncert 

Poznámka:

Realizace pobytu: 29. 12. 2017 - 2. 1. 2018

Oběd je možné dokoupit za 125,- Kč / den. 

Lázeňský poplatek není zahrnutý v ceně a jeho výše je dána platneou vyhláškou obce Konstantinovy Lázně. Hradí se při nástupu na recepci - osvobozeny jsou osoby nevidomé, bezmocné, držitelé ZTP/P, včetně jejich průvodců, osoby mladší 18 let a osoby starší 70 let.

Veškerá vyšetření, případně léčení mimo rámec uvedených služeb, je klient povinen uhradit sám dle platného ceníku společnosti. 

UBYTOVÁNÍ za stejnou cenu je dle volných kapacit možné také v DALŠÍCH LÁZEŇSKÝCH DOMECH:

Lázeňský hotel Jirásek: Budova se 4 jednolůžkovými a 24 dvoulůžkovými pokoji je vybavena recepcí, otevřenou denně od 7 do 19 hodin. K dispozici je restaurace s kavárnou a terasou, rehabilitační bazén a půjčovna jízdních kol a holí pro Nordic Walking. Bezbariérový přístup, výtah a salónek s internetovým Wi-Fi připojením jsou samozřejmostí. Počítač s  pevným připojením na internet se nachází vedle recepce. Hosté ubytovaní v tomto hotelu jsou stravováni přímo v restauraci lázeňského hotelu Jirásek. Parkovací místra jsou bezprostředně vedle hotelu. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí, ledničkou a telefonem. Část pokojů má balkon.

Lázeňský penzion Palacký: Penzion s 16 dvoulůžkovými, nově zrekonstruovanými pokoji, najdete vedle lázeňského hotelu Jirásek. Jeho hosté mají tedy velmi blízko služby recepce, bazén, restauraci a kavárnu. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí, ledničkou, telefonem a wi-fi.

Lázeňský penzion Purkyně: Penzion s 12 dvoulůžkovými, nově zrekonstruovanými pokoji, najdete vedle lázeňského penzionu Palacký. Jeho hosté mají tedy velmi blízko služby recepce, bazén, restauraci a kavárnu lázeňského hotelu Jirásek. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí, ledničkou, telefonem a wifi.

Lázeňský penzion Mánes: Budova s 11 jednolůžkovými a 11 dvoulůžkovými pokoji se nachází velmi blízko centra města a léčebného domu Prusík. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí, ledničkou, telefonem a wi-fi. Parkovat je možné vedle lázeňského domu.

Lázeňský penzion Marie: Penzion s 20 jednolůžkovými a 4 dvoulůžkovými pokoji leží na okraji lázeňského parku, 200 m od léčebného domu Prusík. Jeho součástí je tělocvična, cvičná ergometrie a masérské služby. V této budově se také nachází lázeňská laboratoř. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, televizí, rádiem a telefonem.

Lázeňský penzion Mír: Ubytování v této budově s 8 jednolůžkovými a 5 dvoulůžkovými pokoji je vhodné i pro skupiny. Pokoje jsou bez příslušenství. Společné sprchy a WC. Část pokojů je s balkonem.

Lázeňský penzion Praha: Penzion s 18 jednolůžkovými a 1 dvoulůžkovým pokojem je vhodný pro jednotlivce i skupiny. Pokoje jsou bez příslušenství, sprchy a WC společné. V budově je k dispozici společenská místnost s televizí.