Navštívili jsme… Design Hotel Romantick

Navštívili jsme… Design Hotel Romantick

Květinový hotel v Třeboni jsme navšívili už dvakrát. Jednou jako pár v roce 2011 a podruhé i s našimi tříměsíčními dvojčátky o rok později. Hotel jsme našli bez problémů a hotelové parkoviště střežené kamerovým systémem nabízelo dostatek parkovacích míst. Zvenku si Vás hotel možná ještě nezíská, ale jakmile vejdete na recepci, dýchne na Vás příjemným, útulným až domáckým dojmem a Vašemu oku i duši zalahodí prvky originálního jednoduchého květinového designu.
Byli jsme ubytovaní v pokojích Superior Konvalinka a Superior Fialka. Konvalinkový pokoj je velmi prostorný, laděný dozelena a u vany má připravené svíčky pro všechny nenapravitelné romanti(c)ky. Vzhledem k tomu, že jsme si pro náš výlet vybrali únorový víkend, vyhřívaná podlaha v celém pokoji nás opravdu potěšila. Pokoj Fialka je rovněž prostorný (krom stálého vybavení jsme tam dokázali vměstnat kočárek, dětskou postýlku i náš obrovský kufr), ovšem o něco tmavší a jak už název sám napovídá, je pojatý v lila až fialkovém odstínu. Jediné, co by se dalo vytknout, byla dětská postýlka, respektive matrace, která nesahala přes celou délku postýlky. Pro jedno miminko by to nebyl problém, ale pro naše dvojčátka, zvyklá spát každé na jedné straně postýlky, ano :-) V tu dobu jsme byli ještě nezkušení rodiče, dnes už i takové detaily zjišťuji předem (bonus pro Vás: Vy nemusíte nic zjišťovat, od toho jsme tady my, abychom vše vypátrali za Vás ;-) ).
Hned po příjezdu jsme vyzkoušeli hotelovou první řízkovou restauraci Kopretina a můžeme vřele doporučit! Volíte si z nejrůznějších druhů masa a můžete si vybrat i tuk, na kterém Vám řízek připraví (sádlo, máslo, olej). Dali jsme si řízek z panenky v parmazánovém těstíčku s bramborovým salátem bez majonézy a drůbeží jatýrka a tuze jsme si pochutnali! Vzhledem k našim hlučným potomkům jsme se rozhodli pro příjemné posezení na terase před hotelem. Postele v hotelu jsou pohodlné, vyspali jsme se dorůžova. Snídaně jsou podávané bufetovou formou, výběr i kvalita byly dle našeho názoru průměrné. Relax zónu jsme nestihli prozkoumat, všechen čas jsme strávili venku.
Hotel má skvělou strategickou polohu nedaleko malebného náměstí a honosného renesančního zámku, zároveň ale stranou od všeho hluku pro ničím nerušený odpočinek. Krásná procházka nás čekala okolo rybníka Svět po naučné stezce Cesta kolem Světa, na které nás přivítalo početné hejno krotkých kachen.
A jaký by to byl výlet do krajiny jihočeských rybníků, aniž bychom ochutnali nějakou tu místní rybičku! Vyhlášená restaurace Šupina a její menší sestra Šupinka uspokojila v tomto ohledu všechny naše chuťové buňky. Dodnes mi utkvěl v paměti vynikající předkrm - pečené kapří mlíčí na bylinkovém másle… mňam!
Shrnuto a podtrženo, Design Hotel Romantick je milý a příjemný hotel na milém a příjemném místě. Do jižních Čech, do Třeboně, do Design Hotelu Romantick se zase rádi vrátíme. Chcete také objevit jedinečné kouzlo květinového hotelu? Vyzkoušejte třeba Romantický víkend v Třeboni!

Zobrazit pobyty v Design Hotelu Romantick